Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Attēls Putekļu noņemšana Ref Foto

G poga U B iestatīšanas izvēlne

Iegūstiet atsauces datus par opciju Image Dust Off programmā NX Studio . Image Dust Off apstrādā NEF ( RAW ) attēlus, lai mazinātu efektus, ko izraisa putekļi, kas pielipuši kameras attēla sensora priekšā. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet NX Studio tiešsaistes palīdzību.

Attēla putekļu noņemšanas atsauces datu iegūšana

 1. Izvēlieties sākuma opciju.

  • Iezīmējiet [ Start ] un nospiediet J , lai nekavējoties atvērtu dialoglodziņu [ Image Dust Off ref photo ].

  • Iezīmējiet [ Clean sensor and then start ] un nospiediet J , lai pirms palaišanas notīrītu attēla sensoru. Kad attēla sensora tīrīšana ir pabeigta, tiks parādīts dialoglodziņš [ Image Dust Off ref photo ].

  • Lai izietu, neiegūstot attēla putekļu noņemšanas atsauces datus, nospiediet G .
 2. Kad objektīvs atrodas aptuveni desmit centimetru (četras collas) attālumā no labi apgaismota, bezkrāsaina balta objekta, kadrējiet objektu tā, lai tas aizpildītu displeju, un pēc tam līdz pusei nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu.

  • Autofokusa režīmā fokuss tiks automātiski iestatīts uz bezgalību.
  • Manuālā fokusa režīmā manuāli iestatiet fokusu uz bezgalību.
 3. Nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu līdz galam, lai iegūtu Image Dust Off atsauces datus.

  • Monitors izslēdzas, kad tiek nospiesta aizvara atbrīvošanas poga.
  • Ja atsauces objekts ir pārāk gaišs vai pārāk tumšs, iespējams, kamera nevar iegūt attēla putekļu noņemšanas atsauces datus, un tiks parādīts ziņojums, un kamera atgriezīsies 1. darbībā parādītajā displejā. Izvēlieties citu atsauces objektu un nospiediet aizvaru. -atlaidiet pogu vēlreiz.

Attēla sensora tīrīšana

Putekļu noņemšanas atsauces datus, kas ierakstīti pirms attēla sensora tīrīšanas, nevar izmantot fotogrāfijām, kas uzņemtas pēc attēla sensora tīrīšanas. Izvēlieties [ Clean sensor and then start ] tikai tad, ja attēla putekļu noņemšanas atsauces dati netiks izmantoti esošajām fotogrāfijām.

Attēla putekļu noņemšanas atsauces datu iegūšana

 • Ieteicams FX formāta objektīvs ar fokusa attālumu vismaz 50 mm.
 • Izmantojot tālummaiņas objektīvu, pietuviniet līdz galam.
 • Tos pašus atsauces datus var izmantot fotogrāfijām, kas uzņemtas ar dažādiem objektīviem vai ar dažādu diafragmas atvērumu.
 • Opciju NX Studio Image Dust Off nevar izmantot ar NEF ( RAW ) attēliem, kas ierakstīti attēla izmērā [ Medium ] vai [ Small ].
 • Atsauces attēlus nevar skatīt, izmantojot datora attēlveidošanas programmatūru.
 • Režģa modelis tiek parādīts, kad kamerā tiek skatīti atsauces attēli.