Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Savienojuma izveide ar HDMI ierīcēm

Kamera var tikt savienota ar televizoriem, ierakstītājiem un citām ierīcēm, kurām ir HDMI savienotāji. Izmantojiet papildu HDMI kabeli ( 0 HDMI kabeļi ) vai trešās puses C tipa HDMI kabeli. Šīs preces ir jāiegādājas atsevišķi. Pirms HDMI kabeļa pievienošanas vai atvienošanas vienmēr izslēdziet kameru.

 1. HDMI savienotājs savienošanai ar kameru
 2. HDMI savienotājs savienošanai ar ārēju ierīci *

Izvēlieties kabeli ar savienotāju, kas atbilst HDMI ierīces savienotājam.

televizori

 • Kad televizors ir iestatīts uz HDMI ievades kanālu, ieslēdziet kameru un nospiediet pogu K , lai skatītu attēlus televizora ekrānā.
 • Audio atskaņošanas skaļumu var regulēt, izmantojot televizora vadības pogas. Kameras vadības ierīces nevar izmantot.
 • Ja kamera ir savienota pārī ar viedierīci, kurā darbojas lietotne SnapBridge , ierīci var izmantot, lai attālināti vadītu atskaņošanu, kamēr kamera ir pievienota televizoram. Plašāku informāciju skatiet SnapBridge lietotnes tiešsaistes palīdzībā.

Ierakstītāji

Kamera var ierakstīt video tieši pievienotajos HDMI ierakstītājos. Izmantojiet [ HDMI ] vienumu iestatīšanas izvēlnē, lai pielāgotu HDMI izvades iestatījumus. Daži ierakstītāji sāks un pārtrauks ierakstīšanu, reaģējot uz kameras vadības ierīcēm.

Izvades izšķirtspēja

Izvēlieties HDMI ierīcē izvadīto attēlu formātu. Ja ir atlasīts [ Auto ], kamera automātiski izvēlēsies atbilstošo formātu.

Papildu

Pielāgojiet iestatījumus savienojumam ar HDMI ierīci.

Opcija Apraksts
[ Izvades diapazons ]

RGB video signāla ievades diapazons atšķiras atkarībā no HDMI ierīces. Vairumā gadījumu ir ieteicama opcija [ Auto ], kas atbilst HDMI ierīces izvades diapazonam. Ja kamera nevar noteikt pareizo RGB video signāla izvades diapazonu HDMI ierīcei, varat izvēlēties kādu no tālāk norādītajām opcijām.

 • [ Ierobežots diapazons ]: ierīcēm ar RGB video signāla ievades diapazonu no 16 līdz 235. Izvēlieties šo opciju, ja pamanāt detaļu zudumu ēnā.
 • [ Pilns diapazons ]: ierīcēm ar RGB video signāla ievades diapazonu no 0 līdz 255. Izvēlieties šo opciju, ja pamanāt, ka ēnas ir “izskalotas” vai pārāk spilgtas.
[ Ārējā ierakstīšanas vadība ]

Izvēloties [ Ieslēgts ], kameras vadīklas var izmantot, lai sāktu un apturētu ierakstīšanu, kad kamera ir savienota, izmantojot HDMI , ar trešās puses ierakstītāju, kas atbalsta Atomos Open Protocol.

 • Ārējā ierakstīšanas vadība ir pieejama ar Atomos SHOGUN , NINJA un SUMO sērijas monitoru ierakstītājiem. Lai iegūtu papildinformāciju par ierīces funkcijām un darbību, sazinieties ar ražotāju vai skatiet ierakstītāja komplektācijā iekļauto dokumentāciju.
 • Kameras displejs automātiski izslēgsies, kad beidzas pielāgotajam iestatījumam c3 [ Izslēgšanās aizkave ] > [ Gaidstāves taimeris ] atlasītais laiks, pārtraucot HDMI izvadi. Ierakstot filmas ārējā ierīcē, atlasiet [ Gaidstāves taimeris ] un izvēlieties [ Bez ierobežojuma ] vai laiku, kas pārsniedz paredzamo ierakstīšanas laiku.
 • Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ], kameras monitorā tiks parādīta ikona: A tiek parādīts filmēšanas laikā, B , kamēr tiek ierakstītas filmas. Ierakstīšanas laikā pārbaudiet diktofonu un ierakstītāja displeju, lai pārliecinātos, ka filmētais materiāls tiek saglabāts ierīcē.
 • Ņemiet vērā, ka, izvēloties [ Ieslēgts ], var tikt traucēta materiāla izvade ierīcē.
[ Izvades datu dziļums ] Izvēlieties HDMI izvades bitu dziļumu.
[ N-Log/HDR (HLG) izvades opcijas ]

Saglabājiet detaļas gaišajā un ēnā un izvairieties no pārmērīgi piesātinātām krāsām, ierakstot filmas. [ N-Log ] ir paredzēts kadriem, kuriem pēcapstrādes laikā tiks noteikta krāsa. [ HDR (HLG) ] izmanto, lai ierakstītu kadrus HLG formātā tādām lietojumprogrammām kā HDR apraide.

 • Atlasītās opcijas tiek parādītas uzņemšanas displejā.
 • Filmētais materiāls tiks ierakstīts tieši ārējā ierīcē. To nevar saglabāt kameras atmiņas kartē.
 • Šī opcija ir pieejama tikai tad, ja [ Izvades datu dziļums ] ir atlasīts [ 10 biti ].
 • Minimālās vērtības, kas pieejamas vienumiem [ ISO jutības iestatījumi ] > [ Maksimālā jutība ] un [ ISO jutība (Mode M) ], video uzņemšanas izvēlnē ir attiecīgi ISO 1600 un ISO 800; abu maksimums ir ISO 25600 (Z 7II) vai 51200 (Z 6II).

[ Skatīt palīdzību ]

Izvēlieties [ Ieslēgts ], lai tiešraidē priekšskatītu videomateriālu, kas ierakstīts, izmantojot [ N-Log ] vai [ HDR (HLG) ], kas atlasīts [ N-Log/HDR (HLG) izvades opcijas ], taču ņemiet vērā, ka priekšskatījuma krāsas ir vienkāršotas. uzlabotam kontrastam. Tas neietekmē faktiski ierakstīto materiālu.

Nav HDMI izejas

HDMI izeja nav pieejama, ja:

 • 1920 × 1080 120p, 1920 × 1080 100p vai 1920 × 1080 palēnināta kustība ir atlasīta kadra izmēram/kadru ātrumam vai
 • kamera ir filmas režīmā un savienota ar datoru, kurā darbojas Camera Control Pro 2

[ 10 biti ] atlasīts [ Izvades datu dziļums ]

 • HDMI signāls tiks izvadīts 10 bitu dziļumā tikai tiem HDMI ierakstītājiem, kas atbalsta šo opciju.
 • Neatkarīgi no monitora režīmam atlasītās opcijas displejs pārslēgsies uz kameras monitoru un skatu meklētājs izslēgsies.
 • Ja filmas kadra izmēram ir atlasīts 3840 × 2160:

  • filmas netiks ierakstītas kamerā ievietotajās atmiņas kartēs un
  • skata leņķis, fotografējot DX formātā ar Z 7II, tiks samazināts līdz aptuveni 90%. Z 6II skata leņķis ir samazināts līdz aptuveni 90% neatkarīgi no formāta.
 • Indikatori kameras monitorā tiks parādīti zemā izšķirtspējā.
 • Ja aizvara atbrīvošanas poga tiks nospiesta līdz galam, fotoattēli netiks ierakstīti.
 • Elektroniskā vibrāciju samazināšana ir atspējota.
 • Kadru lieluma/kadru ātruma iestatījumi 3840 × 2160; 60p vai 3840 × 2160; 50p nav pieejami videomateriāla izvadei, izmantojot HDMI . Ja 3840 × 2160; 60p vai 3840 × 2160; 50p tika atlasīts pirms ierakstīšanas sākuma, videomateriāls tiks izvadīts 3840 × 2160; 30p vai 3840 × 2160; 25p, attiecīgi.

3840 × 2160; 60p/50p

Filmētā materiāla izvade uz ārējiem ierakstītājiem ar 3840 × 2160; 60p vai 3840 × 2160; 50p, kas atlasīts kadru izmēram/kadru ātrumam, netiek izvadīts ar kadru ātrumu 60 vai 50 kadri sekundē. Kamera iestatīšanas izvēlnē automātiski atlasa [ 1080p (progresīva) ] opcijai [ HDMI ] > [ Output resolution ], pat ja lietotāja pēdējā atlasītā opcija ir [ 2160p (progresīva) ].

HLG izvade

Optimālu krāsu atveidi var panākt tikai tad, ja jūsu atmiņas ierīce, dators, monitors, operētājsistēma, programmatūra un cits aprīkojums atbalsta HDR (HLG). Ja no pievienotās ierīces tiek saņemts signāls, kas norāda, ka tā atbalsta HDR (HLG), kamera atbildēs ar “gamma: HLG” identifikatoru.

Tālummaiņa

 • Pietuvinot displeju filmas režīmā, kamera automātiski atlasa [ 1080p (progresīva) ] iestatīšanas izvēlnē [ HDMI ] > [ Izvades izšķirtspēja ], pat ja lietotāja pēdējā atlasītā opcija ir [ 2160p (progresīva) ]. .
 • Displeja tālummaiņa nebūs pieejama filmas ierakstīšanas laikā, ja būs izpildīti visi tālāk minētie nosacījumi:

  • HDMI izeja ir iespējota, ja [ Izvades datu dziļums ] ir atlasīts [ 10 biti ],
  • Kadra izmēram ir atlasīts 3840 × 2160 vai [ N-Log / HDR (HLG) izvades opcijas] ir atlasīts [N-Log] vai [HDR (HLG) ], un
  • materiāls tiek ierakstīts ārējā ierakstītājā.