Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

d8: faila numuru secība

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Izvēlieties failu numerācijas opciju.

Opcija Apraksts
[ Ieslēgts ] Kad tiek izveidota jauna mape vai kamerā tiek ievietota jauna atmiņas karte, failu numerācija turpināsies no pēdējā izmantotā numura. Tas vienkāršo failu pārvaldību, samazinot failu nosaukumu dublikātu rašanos, ja tiek izmantotas vairākas kartes.
[ Izslēgts ]

Kad tiek izveidota jauna mape vai tiek ievietota jauna atmiņas karte, failu numerācija tiek atsākta no 0001. Ja pašreizējā mapē jau ir attēli, tā vietā failu numerācija turpināsies no lielākā faila numura pašreizējā mapē.

Ja pēc [ Ieslēgts ] atlasīšanas atlasāt [ Izslēgts ], kamera saglabās pašreizējā faila numuru. Failu numerācija tiks atsākta no iepriekš saglabātās vērtības nākamreiz, kad tiks atlasīts [ Ieslēgts ].

[ Atiestatīt ] Atiestatiet failu numerāciju [ Ieslēgts ]. Ja pašreizējā mape ir tukša, failu numerācija tiks atsākta no 0001 ar nākamo attēlu. Ja pašreizējā mapē ir attēli, nākamajam uzņemtajam attēlam tiks piešķirts faila numurs, pievienojot vienu lielākajam faila numuram pašreizējā mapē.

Failu numuru secība

  • Ja tiek uzņemts attēls, kad pašreizējā mapē ir attēls ar numuru 9999, tiks izveidota jauna mape un failu numerācija tiks atsākta no 0001.
  • Kad pašreizējās mapes numurs sasniedz 999, kamera vairs nevarēs izveidot jaunas mapes un aizvara atbrīvošana tiks atspējota, ja:

    • pašreizējā mapē ir 5000 attēlu (turklāt filmu ierakstīšana tiks atspējota, ja kamera aprēķinās, ka maksimālā garuma filmas ierakstīšanai nepieciešamais failu skaits mapē satur vairāk nekā 5000 failu), vai
    • pašreizējā mapē ir attēls ar numuru 9999 (turklāt video ierakstīšana tiks atspējota, ja kamera aprēķinās, ka maksimālā garuma filmas ierakstīšanai nepieciešamo failu skaits radītu failu ar numuru 9999).

Lai atsāktu uzņemšanu, izvēlieties [ Reset ] pie Custom Setting d8 [ File number sequence ] un pēc tam formatējiet pašreizējo atmiņas karti vai ievietojiet jaunu atmiņas karti.

Mapju numerācija

  • Ja tiek uzņemts attēls, kad pašreizējā mapē ir 5000 attēlu vai attēls ar numuru 9999, tiks izveidota jauna mape un atlasīta kā pašreizējā mape.
  • Jaunajai mapei ir piešķirts numurs, kas ir par vienu augstāks nekā pašreizējās mapes numurs. Ja mape ar šo numuru jau pastāv, jaunajai mapei tiks piešķirts zemākais pieejamais mapes numurs.