Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Informācija par akumulatoru

G poga U B iestatīšanas izvēlne

Skatiet informāciju par kamerā pašlaik ievietoto akumulatoru.

Opcija Apraksts
[ Uzlādēt ] Pašreizējais akumulatora uzlādes līmenis, izteikts procentos.
[ Kadru skaits ] Cik reižu aizvars ir atbrīvots kopš akumulatora pēdējās uzlādes.
[ Akumulatora vecums ]

Piecu līmeņu displejs, kas parāda akumulatora vecumu.

  • Vērtība “0” ( k ) norāda, ka akumulatora darbība nav traucēta.
  • Vērtība “4” ( l ) norāda, ka akumulators ir sasniedzis uzlādes mūža beigas. Nomainiet akumulatoru.

Šāvienu skaits

[ Katru skaits ] parāda, cik reižu aizvars ir atbrīvots. Ņemiet vērā, ka kamera dažkārt var atbrīvot aizvaru, neierakstot fotoattēlu, piemēram, mērot iepriekš iestatītu manuāli baltā balansu.

Akumulatoru uzlāde zemā temperatūrā

Akumulatoru kapacitāte parasti samazinās zemā apkārtējā temperatūrā. Pat svaigas baterijas, kas uzlādētas temperatūrā, kas zemāka par aptuveni 5 °C (41 °F), var īslaicīgi palielināt vērtību no “0” līdz “1” vērtībā, kas parādīta parametram [ Battery age ], taču displejs atgriezīsies normālā režīmā, tiklīdz akumulators ir izlādējies. ir uzlādēts aptuveni 20 °C (68 °F) vai augstākā temperatūrā.