Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

f5: pielāgojiet komandu ciparnīcas

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Pielāgojiet galvenās un apakškomandu ciparripas darbību.

  • Atlasītie iestatījumi attiecas arī uz komandu ciparripām papildu MB-N11 barošanas akumulatoros.

Apgrieztā rotācija

Atlasītajām darbībām mainiet komandu ciparripu griešanās virzienu.

  • Iezīmējiet [ Ekspozīcijas kompensācija ] vai [ Slēdža ātrums/apertūra ] un nospiediet 2 , lai atlasītu ( M ) vai atceltu atlasi ( U ).
  • Nospiediet J , lai saglabātu izmaiņas un izietu.

Mainīt galveno/apakš

Mainiet galveno un apakškomandu ciparripu lomu.

Opcija Apraksts
[ Ekspozīcijas iestatījums ] Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ], galvenā komandu skala kontrolēs diafragmas atvērumu un apakškomandu skalas aizvara ātrumu. Ja ir atlasīts [ On (Mode A) ], galvenā komandu ciparripa tiks izmantota, lai iestatītu diafragmas atvērumu tikai režīmā A.
[ Autofokusa iestatījums ] Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ] un [ Fokusa režīms/AF-apgabala režīms ] ir piešķirts vadīklai, izmantojot pielāgoto iestatījumu f2 [ Pielāgotas vadīklas ], varat izvēlēties AF apgabala režīmu, turot vadību un griežot galveno komandu ciparripu un fokusa režīmu, turot vadības pogu un griežot apakškomandu skalu.

Izvēlnes un atskaņošana

Izvēlieties kursortaustiņa un komandu ciparripu lomas atskaņošanas un izvēlņu navigācijas laikā.

Opcija Apraksts
[ Ieslēgts ]

Atskaņošana :

  • Galveno komandu ciparripu var izmantot, lai izvēlētos pilnrāmja kadra atskaņošanas laikā parādīto attēlu. Apakškomandu skalu var izmantot, lai pārietu uz priekšu vai atpakaļ saskaņā ar opciju, kas atlasīta opcijai [ Sub-dial frame forward ].
  • Sīktēlu atskaņošanas laikā galveno komandu ciparripu var izmantot, lai izceltu sīktēlus, un apakškomandu ciparripu, lai lappusi uz augšu vai uz leju.

Izvēlnes * :

Izmantojiet galveno komandu ciparripu, lai iezīmētu izvēlnes vienumus. Pagriežot apakškomandu skalu pa labi, tiek parādīta iezīmētās opcijas apakšizvēlne. Pagriežot to pa kreisi, tiek parādīta iepriekšējā izvēlne.

2 [ Ieslēgts (izņemot attēlu pārskatīšanu) ] Tāpat kā [ Ieslēgts ], izņemot to, ka komandu ciparripas nevar izmantot atskaņošanai attēla apskates laikā.
[ Izslēgts ] Izmantojiet kursortaustiņu, lai izvēlētos pilnrāmja kadra atskaņošanas laikā parādīto attēlu vai iezīmētu attēlus vai izvēlnes vienumus.

Apakškomandu skalu nevar izmantot, lai atlasītu iezīmētos vienumus. Lai atlasītu iezīmētos vienumus, nospiediet J vai 2 .

Apakšzvana rāmja pārslēgšana

Izvēlieties kadru skaitu, ko var izlaist, pilnrāmja kadra atskaņošanas laikā griežot apakškomandu ciparripu. Šī opcija stājas spēkā tikai tad, ja [ Izvēlnes un atskaņošana ] ir atlasīta [ Ieslēgts ] vai [ Ieslēgts (izņemot attēlu apskati) ].

Opcija Apraksts
[ 10 kadri ] Pāriet uz priekšu vai atpakaļ par 10 kadriem vienlaikus.
[ 50 kadri ] Pāriet uz priekšu vai atpakaļ 50 kadrus vienlaikus.
c [ Vērtējums ] Pāriet uz nākamo vai iepriekšējo attēlu ar atlasīto vērtējumu. Lai izvēlētos vērtējumu, iezīmējiet [ Rating ] un nospiediet 2 .
P [ Aizsargāt ] Pāriet uz nākamo vai iepriekšējo aizsargāto attēlu.
C [ Tikai nekustīgie attēli ] Pāriet uz nākamo vai iepriekšējo fotoattēlu.
1 [ Tikai filmas ] Pāriet uz nākamo vai iepriekšējo filmu.
u [ Mape ] Pagrieziet apakškomandu skalu, lai atlasītu mapi.