Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Paziņojumi

 • Nevienu šī izstrādājuma komplektācijā iekļauto rokasgrāmatu daļu nedrīkst reproducēt, pārsūtīt, pārrakstīt, glabāt izguves sistēmā vai tulkot jebkurā valodā nekādā veidā un nekādā veidā bez Nikon iepriekšējas rakstiskas atļaujas.
 • Nikon patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt šajās rokasgrāmatās aprakstītās aparatūras un programmatūras izskatu un specifikācijas.
 • Nikon neuzņemas atbildību par bojājumiem, kas radušies šī izstrādājuma lietošanas rezultātā.
 • Lai gan ir darīts viss, lai nodrošinātu, ka šajās rokasgrāmatās sniegtā informācija ir precīza un pilnīga, mēs būtu pateicīgi, ja par kļūdām vai izlaidumiem informētu Nikon pārstāvi savā reģionā (adrese norādīta atsevišķi).
Paziņojums par kopēšanas vai reproducēšanas aizliegumu

Ņemiet vērā, ka tikai tāda materiāla glabāšana, kas ir digitāli kopēts vai reproducēts, izmantojot skeneri, digitālo kameru vai citu ierīci, var būt sodāma ar likumu.

 • Vienumus, kurus ar likumu aizliegts kopēt vai pavairot

  Nekopēt vai reproducēt papīra naudu, monētas, vērtspapīrus, valsts obligācijas vai pašvaldību obligācijas, pat ja uz šādām kopijām vai reprodukcijām ir zīmogs “Paraugs”.

  Ārvalstīs apgrozībā esošu papīra naudas, monētu vai vērtspapīru kopēšana vai pavairošana ir aizliegta.

  Ja vien nav saņemta iepriekšēja valdības atļauja, ir aizliegts kopēt vai reproducēt neizmantotās valdības izdotās pastmarkas vai pastkartes.

  Valdības izdoto zīmogu un likumā noteikto apliecinātu dokumentu kopēšana vai pavairošana ir aizliegta.

 • Brīdinājumi par noteiktām kopijām un reprodukcijām

  Valdība ir izdevusi brīdinājumus par privātu uzņēmumu emitētu vērtspapīru (akcijas, vekseļi, čeki, dāvanu sertifikāti u.c.), piepilsētas caurlaidēm vai kuponu biļetēm, izņemot gadījumus, kad uzņēmējdarbībai ir jānodrošina minimālais nepieciešamo kopiju skaits. ko uzņēmums. Tāpat nekopējiet un nepavairojiet valsts izdotas pases, valsts aģentūru un privāto grupu izsniegtās licences, ID kartes un biļetes, piemēram, caurlaides un ēdināšanas kuponus.

 • Ievērojiet autortiesību paziņojumus

  Saskaņā ar autortiesību likumu ar kameru izgatavotas ar autortiesībām aizsargātu darbu fotogrāfijas vai ierakstus nevar izmantot bez autortiesību īpašnieka atļaujas. Izņēmumi attiecas uz personisku lietošanu, taču ņemiet vērā, ka pat personiska lietošana var tikt ierobežota, ja tiek uzņemtas fotogrāfijas vai eksponātu ieraksti vai dzīvās izrādes.

Izmantojiet tikai Nikon zīmola elektroniskos piederumus

Nikon kameras ir izstrādātas atbilstoši augstākajiem standartiem un ietver sarežģītas elektroniskās shēmas. Tikai Nikon zīmola elektroniskie piederumi (tostarp objektīvi, lādētāji, akumulatori, maiņstrāvas adapteri un zibspuldzes piederumi), ko Nikon ir īpaši sertificējis lietošanai ar šo Nikon digitālo kameru, ir izstrādāti un pierādīti, ka tie darbojas saskaņā ar šīs elektroniskās shēmas darbības un drošības prasībām.

Elektronisko piederumu, kas nav Nikon , izmantošana var sabojāt kameru un anulēt Nikon garantiju. Ja izmantojat trešās puses uzlādējamus litija jonu akumulatorus, kuriem nav Nikon hologrāfiskā zīmoga, kas parādīts pa labi, tas var traucēt normālu kameras darbību vai izraisīt akumulatoru pārkaršanu, aizdegšanos, plīsumu vai noplūdi.

Lai iegūtu papildinformāciju par Nikon zīmola piederumiem, sazinieties ar vietējo pilnvaroto Nikon izplatītāju.

Pirms svarīgu attēlu uzņemšanas

Pirms fotografēšanas svarīgos gadījumos (piemēram, kāzās vai pirms kameras uzņemšanas ceļojumā), uzņemiet testa uzņēmumu, lai pārliecinātos, ka kamera darbojas normāli. Nikon neuzņemas atbildību par bojājumiem vai negūto peļņu, kas var rasties izstrādājuma nepareizas darbības rezultātā.

Mūžizglītība

Kā daļa no Nikon “Mūžizglītības” apņemšanās nodrošināt pastāvīgu produktu atbalstu un izglītību, pastāvīgi atjaunināta informācija ir pieejama tiešsaistē šādās vietnēs:

Apmeklējiet šīs vietnes, lai saņemtu jaunāko informāciju par produktiem, padomiem, atbildēm uz bieži uzdotajiem jautājumiem (FAQ) un vispārīgus padomus par digitālo attēlveidošanu un fotogrāfiju. Papildinformāciju var iegūt no Nikon pārstāvja jūsu reģionā. Kontaktinformācijai skatiet šo URL: https://imaging.nikon.com/