Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Savienojuma izveide ar tīkliem, izmantojot WT-7

WT-7

Kad tas ir pievienots kamerai, papildu bezvadu raidītāju WT-7 var izmantot, lai izveidotu savienojumu ar datoriem, ftp serveriem vai citām ierīcēm, izmantojot Ethernet vai bezvadu tīklus.

Pirms WT-7 pievienošanas

  • Pirms WT-7 pievienošanas pārbaudiet, vai kameras un WT-7 programmaparatūra ir atjaunināta uz jaunākajām versijām.
  • Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet sava reģiona Nikon vietni ( 0 Mūžizglītība ).

Ko WT-7 var darīt jūsu labā

Izmantojot WT-7, jūs varat:

Augšupielādējiet esošos fotoattēlus un filmas ftp serverī vai datorā

Jūs varat ne tikai kopēt attēlus datoros (attēlu pārsūtīšanas režīms), bet arī augšupielādēt tos ftp serveros (ftp augšupielādes režīms). Attēlus var augšupielādēt, tiklīdz tie tiek uzņemti.

Vadiet kameru un fotografējiet attālināti no datora

Camera Control Pro 2 (pieejams atsevišķi) instalēšana tīkla datorā sniedz pilnīgu kontroli pār kameras iestatījumiem un ļauj fotografēt attālināti un saglabāt tos tieši datora cietajā diskā (kameras vadības režīms).

Vadiet kameru un fotografējiet attālināti no tīmekļa pārlūkprogrammas

Izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, varat vadīt kameru no tīkla datoriem un viedierīcēm, lai veiktu tālvadību, kam nav nepieciešama īpaša lietotne vai datora programmatūra (http servera režīms).

Savienojuma izveide, izmantojot WT-7

Pievienojiet WT-7, izmantojot kameras komplektācijā iekļauto USB kabeli.

Ieslēdziet raidītāju un kameras iestatīšanas izvēlnē atlasiet [ Bezvadu raidītājs (WT-7) ] > [ Bezvadu raidītājs ] > [ Izmantot ].

  • Informāciju par savienojuma izveidi ar tīkliem, izmantojot WT-7 bezvadu raidītāju, skatiet WT-7 komplektācijā iekļautajā rokasgrāmatā.

Izvēlnes opcijas WT-7

Visas WT-7 izvēlnes opcijas ir atrodamas iestatīšanas izvēlnē sadaļā [ Bezvadu raidītājs (WT-7) ]. Papildinformāciju skatiet WT-7 komplektācijā iekļautajā rokasgrāmatā.