Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

f3: poga OK

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Izvēlieties lomu, kas piešķirta pogai J foto režīmā un atskaņošanas laikā.

Fotografēšanas režīms

Neatkarīgi no atlasītās opcijas, ja AF apgabala režīmam ir izvēlēts [ Auto-area AF ], [ Auto-area AF (people) ] vai [ Auto-area AF (animals) ], poga darbojas tikai, lai aktivizētu objekta izsekošanas AF ( 0 Subject-Tracking AF ).

Loma Apraksts
K [ Atlasīt centrālo fokusa punktu ] Nospiežot J tiek atlasīts centrālais fokusa punkts.
p [ Tālummaiņa ieslēgta/izslēgta ] Nospiediet J , lai tuvinātu displeju apgabalā ap pašreizējo fokusa punktu. Vēlreiz nospiediet J , lai atgrieztos iepriekšējā displejā. Lai izvēlētos tālummaiņas koeficientu, iezīmējiet [ Zoom on/off ] un nospiediet 2 .
[ Nav ] Nospiežot J uzņemšanas laikā, nav nekādas ietekmes.

Atskaņošanas režīms

Neatkarīgi no atlasītās opcijas, nospiežot J , kad filma tiek rādīta pilnrāmja kadra režīmā, tiek sākta filmas atskaņošana.

Loma Apraksts
n [ Sīktēls ieslēgts/izslēgts ] Nospiediet J , lai pārslēgtos starp pilnrāmja kadru un 4, 9 vai 72 kadru sīktēlu atskaņošanu.
o [ Skatīt histogrammas ] Kamēr tiek nospiesta poga J , tiek parādīta histogramma. Histogrammas displejs ir pieejams gan pilnrāmja, gan sīktēlu atskaņošanas režīmā.
p [ Tālummaiņa ieslēgta/izslēgta ]

Nospiediet J , lai tuvinātu displeju apgabalā ap aktīvo fokusa punktu. Vēlreiz nospiediet J , lai atgrieztos iepriekšējā displejā.

  • Lai izvēlētos tālummaiņas koeficientu, iezīmējiet [ Zoom on/off ] un nospiediet 2 .
  • Tālummaiņa ir pieejama gan pilnrāmja, gan sīktēlu atskaņošanā.
u [ Izvēlieties slotu un mapi ] Nospiediet J , lai atvērtu dialoglodziņu [ Izvēlieties slotu un mapi ], kurā pēc tam varat izvēlēties atskaņošanas slotu un mapi.