Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Mirgošanas samazināšanas fotografēšana

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ], samaziniet tādu gaismas avotu kā dienasgaismas spuldzes vai dzīvsudraba tvaiku spuldzes radīto mirgošanas efektu.

 • Mirgošana var izraisīt nevienmērīgu ekspozīciju vai (fotogrāfijās, kas uzņemtas nepārtrauktas atbrīvošanas režīmos) nekonsekventu ekspozīciju vai krāsu.
 • Ņemiet vērā, ka kadru nomaiņas ātrums sērijveida uzņemšanai var samazināties vai kļūt neregulārs, ja ir atlasīts [ Ieslēgts ].

Mirgošanas samazināšanas fotografēšana fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē

 • Atkarībā no gaismas avota mirgošanas samazināšana var nedaudz aizkavēt aizvara reakciju.
 • Mirgošanas samazināšana var noteikt mirgošanu pie 100 un 120 Hz (attiecīgi ar 50 un 60 Hz maiņstrāvas barošanas avotiem). Vēlamie rezultāti var netikt sasniegti, ja sērijveida fotografēšanas laikā mainās barošanas avota frekvence.
 • Atkarībā no gaismas avota un uzņemšanas apstākļiem mirgošana var netikt konstatēta vai vēlamie rezultāti var netikt sasniegti, piemēram, sižetos, kas ir spilgti apgaismoti vai ar tumšu fonu.
 • Vēlamo rezultātu var arī nesasniegt ar dekoratīviem apgaismojuma displejiem un citu nestandarta apgaismojumu.

[ Flicker Reduction Shooting ] (Fotogrāfijas uzņemšanas izvēlne): ierobežojumi

Fotografēšanas izvēlnes vienums [ Mirgošanas samazināšanas fotografēšana ] nedarbojas noteiktos apstākļos, tostarp šādos gadījumos:

 • Atlaišanas režīmam ir atlasīts [ Continuous H (extended) ]
 • Fotografēšanas izvēlnē opcijai [ Silent photography ] ir atlasīts [ Ieslēgts ]
 • [ Ieslēgts ] ir atlasīts [ Silent photography ] attiecīgajā apakšizvēlnē intervāla taimera fotografēšanas, laika intervāla video ierakstīšanas vai fokusa maiņas laikā.
 • HDR ir iespējots
 • Ekspozīcijas aizkaves režīms ir ieslēgts