Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Par šo rokasgrāmatu

Simboli

Šajā rokasgrāmatā ir izmantoti šādi simboli un apzīmējumi. Izmantojiet tos, lai palīdzētu atrast nepieciešamo informāciju.

D Šī ikona apzīmē piezīmes, informāciju, kas jāizlasa pirms šī izstrādājuma lietošanas.
Padoms Šī ikona apzīmē padomus, papildu informāciju, kas var būt noderīga, lietojot šo produktu.
0 Šī ikona apzīmē atsauces uz citām šīs rokasgrāmatas sadaļām.

konvencijas

  • Šī rokasgrāmata ir paredzēta lietošanai gan ar Z 7II, gan Z 6II. Ilustrācijās parādīts Z 6II.
  • Šajā kamerā tiek izmantotas CFexpress (B tips), XQD , SD, SDHC un SDXC atmiņas kartes. Visu veidu atmiņas kartes šajā rokasgrāmatā tiek sauktas par “atmiņas kartēm”. Ja nepieciešams atšķirt dažādus veidus, var izmantot terminus “CFexpress atmiņas karte”, “ XQD atmiņas karte” un “SD atmiņas karte”.
  • Šajā rokasgrāmatā akumulatoru lādētāji tiek saukti par “akumulatoru lādētājiem” vai “lādētājiem”.
  • Visā šajā rokasgrāmatā displejs kameras monitorā un skatu meklētājā uzņemšanas laikā tiek saukts par “fotografēšanas displeju”; vairumā gadījumu ilustrācijās ir attēlots monitors.
  • Visā šajā rokasgrāmatā viedtālruņi un planšetdatori tiek saukti par “viedajām ierīcēm”.
  • Visā šajā rokasgrāmatā termins “noklusējuma iestatījumi” tiek lietots, lai apzīmētu iestatījumus, kas ir spēkā nosūtīšanas brīdī. Šajā rokasgrāmatā sniegtajos paskaidrojumos tiek pieņemts, ka tiek izmantoti noklusējuma iestatījumi.

A Jūsu drošībai

“Jūsu drošībai” satur svarīgus drošības norādījumus. Pirms kameras lietošanas noteikti izlasiet tos. Papildinformāciju skatiet sadaļā “Jūsu drošībai” ( 0 Jūsu drošībai ).