Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Kameras zibspuldzes izmantošana

  1. Uzstādiet zibspuldzi uz kameras piederumu pieslēgvietas.

    Sīkāku informāciju skatiet ierīces komplektācijā iekļautajā rokasgrāmatā.

  2. Ieslēdziet kameru un zibspuldzi.

    Zibspuldze sāks uzlādēties; zibspuldzes gatavības indikators ( c ) parādīsies uzņemšanas displejā, kad uzlāde būs pabeigta.

  3. Izvēlieties zibspuldzes vadības režīmu ( 0 Flash Control Mode ) un zibspuldzes režīmu ( 0 Flash Modes ).

  4. Pielāgojiet aizvara ātrumu un diafragmas atvērumu.

  5. Fotografēt.

Slēdža ātrums

Ja tiek izmantota papildu zibspuldze, aizvara ātrumu var iestatīt šādi:

Režīms Slēdža ātrums
b Automātiski iestata kamera ( 1/200 s 1 / 60 s)
P , A Automātiski iestata kamera ( 1/200 s 1 / 60 s) *
S 1/200 s –30 s
M 1/200 s–30 s, spuldze , laiks

Ja zibspuldzes režīmam ir atlasīta lēna sinhronizācija, lēna aizmugurējā aizkara sinhronizācija vai lēna sinhronizācija ar sarkano acu efekta samazināšanu, aizvara ātrumu var iestatīt līdz 30 s.

Trešās puses zibatmiņas ierīces

Fotokameru nevar izmantot ar zibspuldzēm, kas pievadītu kameras X kontaktiem vai īssavienojuma kontaktiem uz piederumu pieslēgvietas spriegumu, kas pārsniedz 250 V. Šādu zibspuldzes ierīču izmantošana var ne tikai traucēt normālu kameras darbību, bet arī sabojāt kameras un/vai zibspuldzes zibspuldzes sinhronizācijas ķēdes.

i-TTL zibspuldzes vadība

Ja ir pievienota papildu zibspuldze, kas atbalsta Nikon radošo apgaismojuma sistēmu un iestatīta uz TTL, kamera izmanto monitora priekšzibspuldzes līdzsvarotai vai standarta zibspuldzes i-TTL aizpildīšanas zibspuldzes vadībai. i-TTL zibspuldzes vadība nav pieejama zibspuldzēm, kas neatbalsta Nikon radošo apgaismojuma sistēmu. Kamera atbalsta šādus i-TTL zibspuldzes vadības veidus:

Zibspuldzes vadība Apraksts
i-TTL līdzsvarota aizpildīšanas zibspuldze Kamera izmanto “ i-TTL līdzsvarotu pildzibspuldzes” zibspuldzes vadību, lai nodrošinātu dabisku līdzsvaru starp galveno objektu un apkārtējo fona apgaismojumu. Pēc aizvara atbrīvošanas pogas nospiešanas un tieši pirms galvenās zibspuldzes zibspuldze izstaro priekšzibšņu sēriju, ko kamera izmanto, lai optimizētu zibspuldzes jaudu līdzsvaram starp galveno objektu un apkārtējo fona apgaismojumu.
Standarta i-TTL uzpildes zibspuldze Zibspuldzes jauda ir pielāgota, lai apgaismojums kadrā būtu standarta līmenī; fona spilgtums netiek ņemts vērā. Ieteicams kadriem, kuros galvenais objekts tiek uzsvērts uz fona detaļu rēķina, vai arī, ja tiek izmantota ekspozīcijas kompensācija.
  • Standarta i-TTL uzpildes zibspuldze tiek aktivizēta automātiski, kad ir atlasīts [ Spot metering ].