Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Atskaņošanas tālummaiņa

Nospiediet X vai J , lai tuvinātu fotoattēlus, kas tiek rādīti pilnrāmja kadra atskaņošanas režīmā. Maksimālie tālummaiņas koeficienti [ FX (36×24) ] formāta fotoattēliem ir aptuveni:

Z 7II : 32 × ([ Liels ]), 24 × ([ Vidējs ]) un 16 × ([ Mazs ])

Z 6II : 24 × ([ Liels ]), 18 × ([ Vidējs ]) un 12 × ([ Mazs ])

Atskaņošanas tālummaiņas izmantošana

Uz Apraksts
Tuvināt/tālināt
  • Nospiediet pogu X vai izmantojiet stiepšanās žestus, lai tuvinātu.
  • Lai tālinātu, nospiediet W ( Q ) vai izmantojiet savilkšanas žestus.
  • Tālummaiņas koeficienta maiņas laikā tiek parādīts navigācijas logs, kurā pašlaik redzamais apgabals ir apzīmēts ar dzeltenu apmali. Josla zem navigācijas loga parāda tālummaiņas koeficientu, kļūstot zaļai 1:1 (100%). Navigācijas logs no displeja tiek notīrīts pēc dažām sekundēm.

Skatiet citus attēla apgabalus Izmantojiet kursortaustiņu vai slīdēšanas žestus, lai skatītu attēla apgabalus, kas nav redzami monitorā. Turiet kursortaustiņu nospiestu, lai ātri ritinātu uz citām kadra daļām.
Atlasiet sejas

Tālummaiņas laikā konstatētās sejas navigācijas logā ir apzīmētas ar baltām apmalēm. Pagrieziet apakškomandu ciparripu vai pieskarieties ekrāna ceļvedim, lai skatītu citas sejas.

Skatīt citus attēlus Pagrieziet galveno komandu ciparripu, lai skatītu to pašu vietu citos fotoattēlos, nemainot tālummaiņas koeficientu (filmas atlase atceļ tālummaiņu). Varat arī skatīt citus fotoattēlus, pieskaroties e vai f ikonai displeja apakšdaļā.
Iziet uz fotografēšanas režīmu Nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu līdz pusei vai nospiediet pogu K , lai izietu.
Skatīt izvēlnes Nospiediet pogu G , lai skatītu izvēlnes.