Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Pīkstienu opcijas

G poga U B iestatīšanas izvēlne

Pīkstiens ieslēgts/izslēgts

Ieslēdziet vai izslēdziet skaņas signālu.

 • Ja vienumam [ Beep on/off ] ir atlasīts [ Ieslēgts ], atskan pīkstiens, kad:

  • taimeris skaita atpakaļ,
  • fotografēšana ar intervāla taimeri, laika intervāla video ierakstīšana vai fokusa maiņas beigas,
  • kamera fokusējas fotoattēla režīmā (ņemiet vērā, ka tas neattiecas, ja fokusa režīmam ir atlasīts AF-C vai ja pielāgotajam iestatījumam a2 [ AF-S prioritātes izvēle ] ir atlasīts [ Release ]),
  • tiek izmantotas skārienvadības vai
  • aizvara atbrīvošanas poga tiek nospiesta, kad kamerā ir ievietota pret ierakstīšanu aizsargāta SD atmiņas karte.
 • Atlasiet [ Izslēgts (tikai pieskāriena vadīklas) ], lai atspējotu skārienvadības pīkstienu, vienlaikus iespējotu to citiem mērķiem.
 • Ja fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē [ Silent photography ] ir atlasīts [ Ieslēgts ], kameras fokusēšanas laikā vai automātiskā taimera darbības laikā pīkstiens neatskan neatkarīgi no iestatījumiem, kas atlasīti sadaļā [ Beep options ].

Apjoms

Pielāgojiet pīkstiena skaļumu.

Piķis

Izvēlieties pīkstiena augstumu no [ High ] un [ Low ].