Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Bluetooth un Wi-Fi (bezvadu LAN)

Šo produktu kontrolē Amerikas Savienoto Valstu Eksporta administrācijas noteikumi (EAR). Amerikas Savienoto Valstu valdības atļauja nav nepieciešama eksportam uz citām valstīm, izņemot tālāk norādītās valstis, uz kurām šī rakstīšanas brīdī attiecas embargo vai īpaša kontrole: Kuba, Irāna, Ziemeļkoreja, Sudāna un Sīrija (saraksts var tikt mainīts).

Dažās valstīs vai reģionos bezvadu ierīču lietošana var būt aizliegta. Pirms šī izstrādājuma bezvadu funkciju izmantošanas ārpus iegādes valsts, sazinieties ar Nikon pilnvarotu servisa pārstāvi.

Šīs ierīces Bluetooth raidītājs darbojas 2,4 GHz joslā.

Paziņojums klientiem ASV un Kanādā

Šī ierīce atbilst FCC noteikumu un inovāciju, zinātnes un ekonomikas attīstības Kanādas RSS 15. daļai, kas ir atbrīvota no licencēm. Uz darbību attiecas šādi divi nosacījumi: (1) šī ierīce nedrīkst radīt kaitīgus traucējumus un (2) šai ierīcei ir jāpieņem visi saņemtie traucējumi, tostarp traucējumi, kas var izraisīt nevēlamu darbību.

FCC BRĪDINĀJUMS

FCC pieprasa, lai lietotājs tiktu informēts, ka jebkuras šajā ierīcē veiktās izmaiņas vai modifikācijas, kuras nav skaidri apstiprinājusi Nikon Corporation, var anulēt lietotāja tiesības izmantot iekārtu.

Atbilstība FCC prasībai 15.407(c)

Datu pārraidi vienmēr ierosina programmatūra, kas tiek pārraidīta caur MAC, caur digitālo un analogo bāzes joslu un visbeidzot uz RF mikroshēmu. MAC iniciē vairākas īpašas paketes. Šie ir vienīgie veidi, kā digitālā pamatjoslas daļa ieslēgs RF raidītāju, ko tā pēc tam izslēdz paketes beigās. Tāpēc raidītājs būs ieslēgts tikai tad, kad tiek pārraidīta viena no iepriekš minētajām paketēm. Citiem vārdiem sakot, šī ierīce automātiski pārtrauc pārraidi, ja nav pārsūtāmās informācijas vai ja rodas darbības traucējumi.

Frekvences pielaide: ±20 ppm

FCC paziņojums par radiofrekvences traucējumiem

Piezīme. Šis aprīkojums ir pārbaudīts un atzīts par atbilstošu B klases digitālo ierīču ierobežojumiem saskaņā ar FCC noteikumu 15. daļu. Šie ierobežojumi ir paredzēti, lai nodrošinātu saprātīgu aizsardzību pret kaitīgiem traucējumiem, uzstādot dzīvojamo telpu. Šis aprīkojums ģenerē, izmanto un var izstarot radiofrekvences enerģiju, un, ja tas netiek uzstādīts un lietots saskaņā ar instrukcijām, tas var radīt kaitīgus radiosakaru traucējumus. Tomēr nav garantijas, ka konkrētajā instalācijā neradīsies traucējumi. Ja šī iekārta rada kaitīgus traucējumus radio vai televīzijas uztveršanai, ko var noteikt, izslēdzot un ieslēdzot iekārtu, lietotājs tiek aicināts mēģināt novērst traucējumus, veicot vienu vai vairākus no šiem pasākumiem:

 • Pārorientējiet vai pārvietojiet uztvērēja antenu.
 • Palieliniet attālumu starp iekārtu un uztvērēju.
 • Pievienojiet iekārtu kontaktligzdai ķēdē, kas atšķiras no tās, kurai ir pievienots uztvērējs.
 • Lai saņemtu palīdzību, sazinieties ar izplatītāju vai pieredzējušu radio/TV tehniķi.

Līdzāsatrašanās vieta

Šo raidītāju nedrīkst izvietot vai darbināt kopā ar kādu citu antenu vai raidītāju.

Nikon Inc., 1300 Walt Whitman Road, Melville, Ņujorka 11747-3064, ASV

Tālr.: 631-547-4200

FCC/ISED paziņojums par RF iedarbību

Pieejamie zinātniskie pierādījumi neliecina, ka ar mazjaudas bezvadu ierīču lietošanu būtu saistītas veselības problēmas. Tomēr nav pierādījumu, ka šīs mazjaudas bezvadu ierīces ir absolūti drošas. Mazjaudas bezvadu ierīces lietošanas laikā izstaro zemu radiofrekvenču enerģijas (RF) līmeni mikroviļņu diapazonā. Tā kā augsts RF līmenis var radīt ietekmi uz veselību (karsējot audus), zema līmeņa RF iedarbība, kas nerada karsēšanas efektus, nerada zināmu negatīvu ietekmi uz veselību. Daudzos pētījumos par zema līmeņa RF iedarbību nav konstatēta nekāda bioloģiska ietekme. Daži pētījumi liecina, ka var rasties daži bioloģiski efekti, taču šādi atklājumi nav apstiprināti ar papildu pētījumiem. Šis produkts ir pārbaudīts un atzīts par atbilstošu FCC/ISED starojuma iedarbības ierobežojumiem, kas noteikti nekontrolētai videi, un atbilst FCC radiofrekvences (RF) iedarbības vadlīnijām un ISED radiofrekvences (RF) iedarbības noteikumu RSS-102. Lūdzu, skatiet SAR testa ziņojumu, kas tika augšupielādēts FCC vietnē.

Atbilstība RSS-247 2. izdevumam 6.4. §

Datu pārraidi vienmēr ierosina programmatūra, kas tiek pārraidīta caur MAC, caur digitālo un analogo bāzes joslu un visbeidzot uz RF mikroshēmu. MAC iniciē vairākas īpašas paketes. Šie ir vienīgie veidi, kā digitālā pamatjoslas daļa ieslēgs RF raidītāju, ko tā pēc tam izslēdz paketes beigās. Tāpēc raidītājs būs ieslēgts tikai tad, kad tiek pārraidīta viena no iepriekš minētajām paketēm. Citiem vārdiem sakot, šī ierīce automātiski pārtrauc pārraidi, ja nav pārsūtāmās informācijas vai ja rodas darbības traucējumi.

Paziņojums klientiem Kanādā
Lietošanai tikai iekštelpās (5150-5350MHz).
Paziņojums klientiem Eiropā un valstīs, kuras ievēro Radioiekārtu direktīvu

Ar šo uzņēmums Nikon Corporation paziņo, ka radioiekārtu tipi Z 7II un Z 6II atbilst Direktīvai 2014/53/ES.

Pilni ES atbilstības deklarāciju teksti ir pieejami šādās interneta adresēs:

Z 7II :

https://imaging.nikon.com/support/pdf/DoC_N1932.pdf

Z 6II :

https://imaging.nikon.com/support/pdf/DoC_N1929.pdf

Wi-Fi

 • Darbības biežums:

  • 2412–2462 MHz (11. kanāls; Āfrika, Āzija, Bolīvija un Okeānija)
  • 2412–2462 MHz (11. kanāls) un 5180–5825 MHz (ASV, Kanāda, Meksika)
  • 2412–2462 MHz (11. kanāls) un 5180–5805 MHz (citās Amerikas valstīs)
  • 2412–2462 MHz (11. kanāls) un 5745–5805 MHz (Gruzija)
  • 2412–2462 MHz (11. kanāls) un 5180–5320 MHz (citās Eiropas valstīs)
 • Maksimālā izejas jauda (EIRP):

  • 2,4 GHz josla: 5,2 dBm
  • 5 GHz josla: 5,3 dBm (Gruzija)
  • 5 GHz josla: 8,3 dBm (citās valstīs)

Bluetooth

 • Darbības biežums:

  • Bluetooth : 2402–2480 MHz
  • Bluetooth zemas enerģijas patēriņš: 2402–2480 MHz
 • Maksimālā izejas jauda (EIRP):

  • Bluetooth : –0,3 dBm
  • Bluetooth zemas enerģijas patēriņš: –1,8 dBm
Paziņojums klientiem Singapūrā

Šī ierīce atbilst radiofrekvences noteikumiem. Tālāk ir norādīts ierīcei nepielīmēto sertifikācijas uzlīmju saturs.

Paziņojums klientiem Taizemē

Drošība

Lai gan viena no šī produkta priekšrocībām ir tā, ka tas ļauj citiem brīvi izveidot savienojumu, lai veiktu bezvadu datu apmaiņu jebkurā tā diapazonā, ja drošība nav iespējota, var rasties šādas darbības:

 • Datu zādzība: ļaunprātīgas trešās puses var pārtvert bezvadu pārraides, lai nozagtu lietotāju ID, paroles un citu personisko informāciju.
 • Nesankcionēta piekļuve: nesankcionēti lietotāji var piekļūt tīklam un mainīt datus vai veikt citas ļaunprātīgas darbības. Ņemiet vērā, ka bezvadu tīklu konstrukcijas dēļ specializēti uzbrukumi var atļaut nesankcionētu piekļuvi pat tad, ja ir iespējota drošība.
 • Nedroši tīkli: izveidojot savienojumu ar atvērtiem tīkliem, var tikt nodrošināta nesankcionēta piekļuve. Izmantojiet tikai drošus tīklus.

Atbilstības marķējums

Standartus, kuriem kamera atbilst, var skatīt, izmantojot iestatīšanas izvēlnes opciju [ Atbilstības marķējums ].

Sertifikāti