Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Programmaparatūras versija

G poga U B iestatīšanas izvēlne

Skatiet pašreizējo kameras programmaparatūras versiju. Programmaparatūras atjauninājumus var veikt, ja atmiņas kartē ir jauna kameras programmaparatūras versija.

Programmaparatūras atjauninājumi

Programmaparatūras atjauninājumus var veikt ikreiz, kad atmiņas kartē ir jauna kameras programmaparatūras versija. Atjaunināšanu var veikt, izmantojot datoru vai viedierīci.

  • Dators : pārbaudiet Nikon lejupielādes centru, lai atrastu jaunas kameras programmaparatūras versijas. Informācija par atjauninājumu veikšanu ir pieejama programmaparatūras lejupielādes lapā.
  • Viedierīce : ja viedierīce ir savienota pārī ar kameru, izmantojot lietotni SnapBridge , lietotne automātiski informēs jūs, kad būs pieejami atjauninājumi. Pēc tam varat lejupielādēt atjauninājumu kameras atmiņas kartē, izmantojot viedierīci. Informāciju par atjaunināšanu skatiet SnapBridge tiešsaistes palīdzībā. Ņemiet vērā, ka automātiskie paziņojumi var netikt parādīti tieši tajā pašā laikā, kad atjauninājumi ir pieejami Nikon lejupielādes centrā.