Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Problēmu novēršana

Tālāk ir norādīti dažu izplatītu problēmu risinājumi.

  • Programmas SnapBridge problēmu novēršanas informāciju var atrast lietotnes tiešsaistes palīdzībā, ko var skatīt šeit:

    https://nikonimglib.com/snbr/onlinehelp/en/index.html

  • Informāciju par Wireless Transmitter Utility skatiet utilīta tiešsaistes palīdzībā.
Problēma Risinājums
Kamera parāda TCP/IP kļūdu. Savienojuma iestatījumi ir jāpielāgo. Pārbaudiet saimniekdatora vai bezvadu maršrutētāja iestatījumus un atbilstoši pielāgojiet kameras iestatījumus ( 0 Tīkla iestatījumi ).
Kamera parāda kļūdu “nav atmiņas kartes”. Atmiņas karte ir ievietota nepareizi vai nav ievietota vispār. Pārliecinieties, vai atmiņas karte ir ievietota pareizi ( 0 Atmiņas karšu ievietošana ).
Augšupielāde tiek pārtraukta un to nevar atsākt. Augšupielāde tiks atsākta, ja kamera tiks izslēgta un pēc tam atkal ieslēgta ( 0 Attēlu augšupielāde ).
Savienojums ir neuzticams. Ja vienumam [ Kanāls ] ir atlasīts [ Automātiski ], kad veidojat savienojumu ar viedierīci, izvēlieties [ Manuāli ] un atlasiet kanālu manuāli ( 0 Wi-Fi savienojuma iestatījumi ).
Ja kamera ir savienota ar datoru infrastruktūras režīmā, pārbaudiet, vai maršrutētājs ir iestatīts uz kanālu no 1 līdz 8 ( 0 Network Settings ).