Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Zibspuldzes vadības režīms

Ja kamerai ir uzstādīta zibspuldze, kas atbalsta vienotu zibspuldzes vadību ( SB-5000 , SB-500 , SB-400 vai SB-300 ), zibspuldzes vadības režīmu, zibspuldzes līmeni un citus zibspuldzes iestatījumus var pielāgot, izmantojot Fotografēšanas izvēlnes vienumu [ Zibspuldzes vadība ] > [ Zibspuldzes vadības režīms ]. Pieejamie zibspuldzes vadības režīmi atšķiras atkarībā no izmantotās zibspuldzes. Zibspuldzes vadības displejā pieejamās opcijas atšķiras atkarībā no opcijas, kas atlasīta opcijai [ Zibspuldzes vadības režīms ].

 • Zibspuldzes iestatījumus, kas nav SB-5000 , SB-500 , SB-400 un SB-300, var pielāgot, tikai izmantojot zibspuldzes vadības ierīces.
 • Iestatījumus SB-5000 kas uzstādīts uz piederumu pieslēgvietas, var arī pielāgot, izmantojot zibspuldzes vadības ierīces.
Opcija Apraksts
[ TTL ]
 • Zibspuldzes jauda tiek pielāgota automātiski, reaģējot uz fotografēšanas apstākļiem.
 • Izvadi var pielāgot, izmantojot [ Zibspuldzes kompensācija (TTL) ]. SB-500 , SB-400 un SB-300 gadījumā zibspuldzes kompensāciju var regulēt, izmantojot fotoattēlu uzņemšanas izvēlnes vienumu [ Zibspuldzes kompensācija ].
[ Automātiskā ārējā zibspuldze ]
 • Zibspuldzes gaisma tiek atstarota no objekta uz automātisko ārējo zibspuldzes sensoru, un zibspuldzes jauda tiek pielāgota automātiski.
 • Izvadi var regulēt, izmantojot [ Automātiskā ārējā zibspuldzes kompensācija ].
 • Automātiskā ārējā zibspuldze atbalsta “automātisko diafragmas atvērumu” ( q A ) un “ne-TTL automātisko” ( A ) režīmus. Sīkāku informāciju skatiet zibspuldzes ierīces rokasgrāmatā.
[ Attāluma prioritātes rokasgrāmata ]
 • Izvēlieties attālumu līdz objektam; zibspuldzes jauda tiks noregulēta automātiski.
 • Attālums līdz objektam tiek atlasīts, izmantojot [ Distance-priority options ] (Attāluma prioritātes opcijas) > [ Distance ] (Attālums), savukārt zibspuldzes jaudu var regulēt, izmantojot [ Zibspuldzes kompensācija ].
[ Rokasgrāmata ]
 • Manuāli izvēlieties zibspuldzes līmeni.
 • Zibspuldzes jauda tiek atlasīta, izmantojot [ Manual output volume ].
[ Atkārtota zibspuldze ]
 • Zibspuldze uzplaiksnī atkārtoti, kamēr aizvars ir atvērts, radot vairākkārtējas ekspozīcijas efektu.
 • Izmantojiet [ Atkārtota zibspuldze ] > [ Izvade ], lai pielāgotu zibspuldzes jaudu, un [ Times ], lai izvēlētos, cik reižu ierīce uzplaiksnī. [ Frekvence ] kontrolē, cik bieži vienība izšauj sekundē, mērot Hz.
 • Maksimālais zibspuldzes uzplaiksnījuma reižu skaits ir atkarīgs no [ Output ] un [ Frequency ]. Sīkāku informāciju skatiet zibspuldzes ierīces rokasgrāmatā.

Vienota zibspuldzes vadība

Vienota zibspuldzes vadība ļauj kamerai un zibspuldzes ierīcei koplietot iestatījumus. Zibspuldzes iestatījumu izmaiņas, kas veiktas ar kameru vai zibspuldzi, tiek atspoguļotas abās ierīcēs, tāpat kā izmaiņas, kas veiktas, izmantojot papildu programmatūru Camera Control Pro 2 . Zibspuldzei jāatbalsta vienota zibspuldzes vadība.