Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Slaidrāde

G poga U D atskaņošanas izvēlne

Skatīt slaidrādi; attēli tiek parādīti ierakstīšanas secībā. Attēli mapē, kas pašlaik atlasīta vienumam [ Playback folder ] ( 0 Playback Folder ), tiks parādīti pa vienam ierakstīšanas secībā.

Opcija Apraksts
[ Sākt ] Sāciet slaidrādi.
[ Attēla veids ]
  • Izvēlieties redzamā attēla veidu.
  • Izvēlieties [ Pēc vērtējuma ], lai skatītu tikai attēlus ar atlasītajiem vērtējumiem. Iezīmējiet vērtējumus un nospiediet 2 , lai atlasītu ( M ) vai atceltu atlasi ( U ).
[ Kadra intervāls ] Izvēlieties, cik ilgi katrs attēls tiks rādīts.

Slaidrādes skatīšana

Lai sāktu slaidrādi, iezīmējiet [ Start ] un nospiediet J . Izrādes laikā var veikt šādas darbības:

Uz Apraksts
Pāriet atpakaļ/izlaist uz priekšu Nospiediet 4 , lai atgrieztos iepriekšējā kadrā, 2 , lai pārietu uz nākamo kadru.
Skatīt papildu informāciju par fotoattēlu Nospiediet 1 vai 3 , lai izvēlētos parādīto informāciju par fotoattēlu. Lai paslēptu fotoattēlu informāciju, atlasiet [ Nav (tikai attēls) ].
Pauze Nospiediet J , lai apturētu slaidrādi. Lai restartētu, iezīmējiet [ Restartēt ] un nospiediet J .
Pielāgojiet skaļumu Nospiediet X , lai palielinātu skaļumu, W ( Q ), lai samazinātu.
Iziet uz atskaņošanas izvēlni Nospiediet G , lai beigtu slaidrādi un atgrieztos atskaņošanas izvēlnē.
Iziet uz atskaņošanas režīmu Nospiediet K , lai beigtu slaidrādi un atgrieztos atskaņošanas displejā.
Atsākt fotografēšanu Nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu līdz pusei, lai atgrieztos uzņemšanas režīmā.

Kad izrāde beidzas, tiek parādīts dialoglodziņš. Lai restartētu, iezīmējiet [ Restartēt ] un nospiediet J . Lai beigtu pārraidi, iezīmējiet [ Exit ] un nospiediet J .