Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Informācija par autortiesībām

G poga U B iestatīšanas izvēlne

Pievienojiet informāciju par autortiesībām jaunām fotogrāfijām, kad tās tiek uzņemtas. Autortiesību informāciju var apskatīt cilnē NX Studio [ Informācija ].

Mākslinieks/autortiesības

Ievadiet fotogrāfa vārdus (maksimums 36 rakstzīmes) un autortiesību īpašnieka vārdus (maksimums 54 rakstzīmes). Iezīmējiet [ Mākslinieks ] vai [ Autortiesības ] vai nospiediet 2 , lai parādītu teksta ievades dialoglodziņu. Informāciju par teksta ievadi skatiet sadaļā “Teksta ievade” ( 0 Teksta ievade ).

Pievienojiet informāciju par autortiesībām

Lai nākamajām fotogrāfijām pievienotu informāciju par autortiesībām, iezīmējiet [ Pievienot autortiesību informāciju ], nospiediet 2 un apstipriniet, ka blakus esošajā izvēles rūtiņā ir redzama atzīme ( M ). Nospiediet J , lai saglabātu izmaiņas un izietu; informācija par autortiesībām tiks pievienota visām turpmākajām fotogrāfijām.

Informācija par autortiesībām

  • Lai novērstu nesankcionētu izpildītāja vai autortiesību īpašnieku vārdu izmantošanu, pirms kameras aizdošanas vai nodošanas citai personai pārliecinieties, vai nav atlasīts [ Pievienot autortiesību informāciju ]. Jums būs arī jāpārliecinās, ka izpildītāja un autortiesību lauki ir tukši.
  • Nikon neuzņemas atbildību par zaudējumiem vai strīdiem, kas rodas, izmantojot opciju [ Autortiesību informācija ].

Foto informācija

Informācija par autortiesībām ir iekļauta fotografēšanas datos, kas tiek parādīti fotoattēla informācijas displejā.