Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Sekundārā slota funkcija

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Izvēlieties lomu, ko spēlē karte sekundārajā slotā, kad kamerā ir ievietotas divas atmiņas kartes.

Opcija Apraksts
P [ Pārplūde ] Sekundārajā slotā esošā karte tiek izmantota tikai tad, ja primārajā slotā esošā karte ir pilna.
Q [ Rezerves kopija ] Katrs attēls tiek ierakstīts divas reizes, vienu reizi kartē primārajā slotā un vēlreiz kartē sekundārajā slotā.
R [ RAW primārais — JPEG sekundārais ]
  • NEF ( RAW ) fotoattēlu kopijas, kas uzņemtas ar NEF ( RAW ) + JPEG iestatījumiem, tiek ierakstītas tikai kartē, kas atrodas primārajā slotā, bet JPEG kopijas tiek kopētas tikai kartē, kas atrodas sekundārajā slotā.
  • Attēli, kas uzņemti ar citiem attēla kvalitātes iestatījumiem, tiek ierakstīti divreiz ar vienu un to pašu iestatījumu, vienu reizi kartē primārajā slotā un vēlreiz kartē sekundārajā slotā.

[ RAW primārais — JPEG sekundārais ]

Ja fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē vienumam [ Vairākkārtēja ekspozīcija ] > [ Saglabāt atsevišķus attēlus ( NEF ) ] ir atlasīts [ Ieslēgts ] vai ja [ HDR (augsts dinamiskais diapazons) ] ir atlasīts [ Ieslēgts ] > [ Saglabāt atsevišķus attēlus ( NEF ) ] fotoattēlu uzņemšanas izvēlnē atsevišķu NEF ( RAW ) fotoattēlu, kas veido katru vairākkārtējo ekspozīciju vai HDR attēlu, neapstrādātas kopijas tiks ierakstītas abās atmiņas kartēs kopā ar JPEG kompozītmateriālu neatkarīgi no attēla kvalitātes opcijas.

[ Dublējums ] un [ RAW primārais — JPEG sekundārais ]

Aizvara atbrīvošana ir atspējota, kad kāda no kartēm ir pilna.

Divu formātu fotoattēlu skatīšana

  • Izmantojiet atskaņošanas izvēlnes vienumu [ Divformāta ierakstīšanas PB slots ], lai izvēlētos slotu, no kura tiek atskaņoti divu formātu fotoattēli.
  • Apskatot divu formātu fotoattēlus, varat skatīt otru kopiju, izmantojot [ Pārlēkt, lai kopētu citā kartē ] izvēlnē i .

Kopiju dzēšana

Dzēšot attēlus, kas ierakstīti, izmantojot [ Backup ] vai [ RAW Primary - JPEG Secondary ], varat izvēlēties dzēst vai nu abas kopijas, vai tikai kopiju no kartes pašreizējā slotā.

  • Nospiežot O , kad atskaņošanas laikā ir atlasīts attēls, kas izveidots, izmantojot kādu no šīm opcijām, tiek parādīts apstiprinājuma ziņojums.
  • Lai izdzēstu tikai pašreizējā slotā esošās kartes kopiju, iezīmējiet [ Selected image ] un vēlreiz nospiediet O Atlikušajā kartē esošā kopija netiek dzēsta.
  • Lai izdzēstu abas kopijas, iezīmējiet [ Same images on w and x ] un nospiediet O .