Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Pārvaldīt Picture Control

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Saglabājiet pārveidotās attēla vadīklas kā pielāgotas attēla vadīklas.

Opcija Apraksts
[ Saglabāt/rediģēt ] Izveidojiet jaunu pielāgotu Picture Control , pamatojoties uz esošu iepriekš iestatītu vai pielāgotu Picture Control , vai rediģējiet esošās pielāgotās attēla vadīklas.
[ Pārdēvēt ] Pārdēvējiet pielāgotās attēla vadīklas.
[ Dzēst ] Izdzēsiet pielāgotās attēla vadīklas.
[ Ielādēt/saglabāt ] Kopējiet pielāgotās attēla vadīklas atmiņas kartē un no tās.

Pielāgotu attēla vadīklu izveide

 1. Izvēlieties [ Saglabāt/rediģēt ].

  Iezīmējiet [ Saglabāt/rediģēt ] un nospiediet 2 , lai skatītu [ Izvēlēties Picture Control ] opcijas.

 2. Izvēlieties Picture Control .

  • Iezīmējiet esošu Picture Control un nospiediet 2 , lai parādītu rediģēšanas opcijas.
  • Lai saglabātu iezīmētās Picture Control kopiju bez turpmākām izmaiņām, nospiediet J . Tiks parādītas opcijas [ Saglabāt kā ]; pārejiet uz 4. darbību.

 3. Rediģējiet atlasīto Picture Control .

  • Pieejamie iestatījumi un to rediģēšanas paņēmieni ir tādi paši kā [ Set Picture Control ].
  • Kad iestatījumi ir pabeigti, nospiediet J , lai parādītu opcijas [ Saglabāt kā ].
  • Lai atceltu jebkādas izmaiņas un sāktu no jauna ar noklusējuma iestatījumiem, nospiediet pogu O

 4. Izvēlieties galamērķi.

  Izvēlieties pielāgotās Picture Control galamērķi (C-1 līdz C-9).

 5. Nosauciet Picture Control .

  • Nospiežot 2 , kad galamērķis ir iezīmēts iepriekšējā darbībā, tiek parādīts [ Pārdēvēt ] teksta ievades dialoglodziņš.
  • Pēc noklusējuma jaunās Picture Controls tiek nosauktas, esošās Picture Control nosaukumam pievienojot divciparu skaitli. Divciparu numurs tiek piešķirts automātiski.
  • Pielāgotās Picture Control nosaukumos var būt līdz deviņpadsmit rakstzīmēm. Kursora pozīcijā tiek pievienotas jaunas rakstzīmes.
  • Lai pārvietotos pa lielo un mazo burtu un simbolu tastatūru, pieskarieties tastatūras izvēles pogai.
  • Informāciju par Picture Control nosaukumu rediģēšanu skatiet sadaļā “Teksta ievade” ( 0 Teksta ievade ).
  • Kad ievadīšana ir pabeigta, nospiediet X , lai saglabātu jauno Picture Control .
  • Jaunā Picture Control tiks pievienota Picture Control sarakstam.

Sākotnējā Picture Control ikona

Sākotnējā iepriekš iestatītā Picture Control , uz kuru balstās pielāgotā Picture Control rediģēšanas displejā tiek norādīta ar ikonu.

Pielāgotas Picture Control opcijas

Opcijas, kas pieejamas ar pielāgotām attēla vadīklām, ir tādas pašas kā tās, uz kurām balstījās pielāgotā Picture Control .

Ielādēt/Saglabāt

Izvēlnes [ Manage Picture Control ] vienumu [ Load/save ] var izmantot, lai kopētu pielāgotas Picture Controls no kameras uz atmiņas karti. Varat arī dzēst pielāgotās attēla vadīklas vai kopēt tās no atmiņas kartes kamerā (ja ir ievietotas divas atmiņas kartes, tiks izmantota karte slotā, kas izvēlēta, izmantojot fotoattēlu uzņemšanas izvēlnes opciju [ Primary slot selection ]).

 • [ Kopēt uz kameru ]: kopējiet (importējiet) pielāgotās attēla vadīklas no atmiņas kartes uz kameru. Attēlu vadīklas tiek kopētas uz pielāgotajām attēla vadīklām no C-1 līdz C-9, un tās var nosaukt pēc vēlēšanās.
 • [ Dzēst no kartes ]: dzēsiet no atmiņas kartes atlasītās pielāgotās attēla vadīklas.
 • [ Kopēt uz karti ]: kopējiet (eksportējiet) pielāgotu Picture Control no kameras uz atmiņas karti. Iezīmējiet atlasītās Picture Control galamērķi (1 līdz 99) un nospiediet J , lai eksportētu to uz atmiņas karti.