Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Zibspuldzes vadība

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Pielāgojiet iestatījumus bezvadu tālvadības zibspuldzēm vai papildu zibspuldzēm, kas uzstādītas uz kameras piederumu pieslēgvietas.

  • Informāciju par iestatījumu pielāgošanu papildu zibspuldzēm, kas uzstādītas uz kameras piederumu pieslēgvietas, skatiet sadaļā “Ierīce uz kameras pret tālvadības pulti” ( 0 “Kamerā” pret “Remote” ).
  • Informāciju par bezvadu tālvadības zibspuldzes ierīču iestatījumu pielāgošanu skatiet sadaļā “Kas ir attālā fotografēšana ar zibspuldzi?” ( 0 Kas ir attālā fotografēšana ar zibspuldzi? ).

Zibspuldzes vadības režīms

Izvēlieties zibspuldzes vadības režīmu un zibspuldzes līmeni un pielāgojiet citus iestatījumus SB-5000, SB-500 , SB-400 vai SB-300 zibspuldzēm, kas uzstādītas uz kameras piederumu pieslēgvietas.

  • Zibspuldzes vadības displejā pieejamās opcijas atšķiras atkarībā no opcijas, kas atlasīta opcijai [ Zibspuldzes vadības režīms ].
  • Zibspuldzes iestatījumus, kas nav SB-5000 , SB-500 , SB-400 un SB-300 var pielāgot, tikai izmantojot zibspuldzes vadības ierīces.
  • Iestatījumus SB-5000 kas uzstādīts uz piederumu pieslēgvietas, var arī pielāgot, izmantojot zibspuldzes vadības ierīces.

Opcija Apraksts
[ TTL ] Zibspuldzes jauda tiek pielāgota automātiski, reaģējot uz fotografēšanas apstākļiem.
[ Automātiskā ārējā zibspuldze ] Zibspuldzes gaisma tiek atstarota no objekta uz automātisko ārējo zibspuldzes sensoru, un zibspuldzes jauda tiek pielāgota automātiski.
[ Attāluma prioritātes rokasgrāmata ] Izvēlieties attālumu līdz objektam; zibspuldzes jauda tiks noregulēta automātiski.
[ Rokasgrāmata ] Manuāli izvēlieties zibspuldzes līmeni.
[ Atkārtota zibspuldze ] Zibspuldze uzplaiksnī atkārtoti, kamēr aizvars ir atvērts, radot vairākkārtējas ekspozīcijas efektu.

Bezvadu zibspuldzes opcijas

Pielāgojiet iestatījumus vairāku tālvadības zibspuldzes vienlaicīgai bezvadu vadībai. Šī opcija ir pieejama tikai tad, ja kamerai ir uzstādīta SB-5000 vai SB-500 zibspuldze vai WR-R10 bezvadu tālvadības pults.

Opcija Apraksts
Y [ Optiskais AWL ] Tālvadības zibspuldzes tiek vadītas, izmantojot zemas intensitātes zibspuldzes, ko izstaro galvenā zibspuldze ( 0 Optiskā AWL ).

Y / Z

[ Optiskais/radio AWL ] Izvēlieties šo opciju, ja izmantojat gan optiski, gan radiovadāmas zibspuldzes ( 0 Optical/Radio AWL ).
Z [ Radio AWL ] Tālvadības zibspuldzes vada radiosignāli no kamerai pievienotās WR-R10 ( 0 Radio AWL ).
[ Izslēgts ] Fotografēšana ar tālvadības zibspuldzi ir atspējota.

Tālvadības zibspuldzes vadība

Izvēlieties tālvadības zibspuldzes vadības režīmu. Zibspuldzes opcijas var regulēt zibspuldzes vadības displejā; pieejamās opcijas atšķiras atkarībā no opcijas, kas atlasīta [ Remote flash control ].

Opcija Apraksts
[ Grupas zibspuldze ] Izvēlieties atsevišķu zibspuldzes vadības režīmu katrai tālvadības zibspuldzes ierīču grupai ( 0 Group Flash , Group Flash ).
[ Ātrā bezvadu vadība ] Izvēlieties līdzsvaru starp A un B grupām un manuāli noregulējiet C grupas izvadi ( 0 Ātrā bezvadu vadība , Ātrā bezvadu vadība (tikai SB-5000 ) ).
[ Atkārtošana ar tālvadību ] Zibspuldzes uzplaiksnī atkārtoti, kamēr aizvars ir atvērts, radot vairākkārtējas ekspozīcijas efektu ( 0 Remote Repeating , Remote Repeating (Tikai SB-5000 ) ).

Radio tālvadības zibspuldzes informācija

Skatiet zibspuldzes, kuras pašlaik kontrolē, izmantojot radio AWL .