Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Bezvadu tālvadības (WR) opcijas

G poga U B iestatīšanas izvēlne

Pielāgojiet statusa LED un saites režīma iestatījumus papildu WR-R10 bezvadu tālvadības pultīm. Varat arī izvēlēties savienojuma režīmu savienojumam ar papildu radiovadāmām zibspuldzēm, kas atbalsta uzlaboto bezvadu apgaismojumu.

LED lampa

Iespējojiet vai atspējojiet statusa gaismas diodes WR-R10 bezvadu tālvadības pultī, kas uzstādīta uz kameras. Papildinformāciju skatiet bezvadu tālvadības pults komplektācijā iekļautajā dokumentācijā.

Saites režīms

Izvēlieties saites režīmu WR-R10 bezvadu tālvadības pultīm, kas uzstādītas uz citām kamerām vai radiovadāmām zibspuldzēm, kas atbalsta uzlaboto bezvadu apgaismojumu. Pārliecinieties, vai pārējām ierīcēm ir atlasīts tas pats režīms.

Opcija Apraksts
[ Savienošana pārī ]

Kamera savienojas tikai ar ierīcēm, ar kurām tā iepriekš ir bijusi savienota pārī. Nospiediet kamerai pievienotās bezvadu tālvadības pults savienošanas pogu, lai savienotu to pārī ar citām ierīcēm.

  • Tā kā kamera nesazināsies ar ierīcēm, ar kurām tā nav savienota pārī, šo opciju var izmantot, lai novērstu signālu traucējumus no citām tuvumā esošām ierīcēm.
  • Tā kā katra ierīce ir jāsavieno pārī atsevišķi, tomēr ir ieteicams ievadīt PIN, kad tiek izveidots savienojums ar lielu skaitu ierīču.
[ PIN ]

Sakari tiek koplietoti starp visām ierīcēm ar vienu un to pašu četrciparu PIN. Izveidojiet savienojumu, izmantojot četrciparu PIN. Nospiediet 4 vai 2 , lai iezīmētu ciparus, un nospiediet 1 vai 3 , lai mainītu. Nospiediet J , lai ievadītu un parādītu izvēlēto PIN.

  • Šī opcija ir laba izvēle fotografēšanai ar lielu skaitu attālo ierīču.
  • Ja ir vairākas kameras, kurām ir viens un tas pats PIN, zibspuldzes pārvaldīs tikai tā kamera, kura tiek savienota vispirms, tādējādi neļaujot izveidot savienojumu ar visām pārējām kamerām (mirgos gaismas diodes uz bezvadu tālvadības pultīm, kas savienotas ar ietekmētajām kamerām). .

  • Neatkarīgi no opcijas, kas atlasīta opcijai [ Saites režīms ], WR-R10 vienmēr saņems signālus no pārī savienotām bezvadu tālvadības pultīm. WR-1 bezvadu tālvadības pults lietotājiem būs jāizvēlas savienošana pārī kā WR-1 saites režīms.

Bezvadu tālvadības pults WR-R10

Pārliecinieties WR-R10 programmaparatūra ir atjaunināta uz jaunāko versiju (versija 3.0 vai jaunāka). Lai iegūtu informāciju par programmaparatūras atjauninājumiem, skatiet sava reģiona Nikon vietni.