Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Attēlu skatīšana

Pilna kadra atskaņošana

Nospiediet pogu K , lai displejā skatītu jaunāko attēlu pilnrāmja kadrā.

  • Nospiediet 4 , lai atgrieztos iepriekšējā kadrā, 2 , lai pārietu uz nākamo kadru.
  • Nospiediet 1 , 3 vai pogu DISP , lai skatītu vairāk informācijas par pašreizējo attēlu ( 0 Photo Information ).

Sīktēlu atskaņošana

Lai skatītu vairākus attēlus, nospiediet pogu W ( Q ), kad attēls tiek parādīts pilnrāmja kadrā.

  • Parādīto attēlu skaits palielinās no 4 līdz 9 līdz 72 katru reizi, kad tiek nospiesta W ( Q ) poga, un samazinās, katru reizi nospiežot pogu X
  • Iezīmējiet attēlus, izmantojot 1 , 3 , 4 vai 2 .

Pieskarieties vadīklām

Skārienvadības var izmantot, kad monitorā tiek rādīti attēli ( 0 Atskaņošana ).

Pagriezt augstu

Lai parādītu “augstas” (portreta orientācijas) fotogrāfijas augstā orientācijā, atskaņošanas izvēlnē atlasiet [ Ieslēgts ] vienumam [ Rotate tall ].

Attēlu apskats

Ja atskaņošanas izvēlnē [ Attēlu apskats ] ir atlasīts [ Ieslēgts ], fotogrāfijas tiek automātiski parādītas pēc uzņemšanas; nav nepieciešams nospiest pogu K

  • Ja ir atlasīts [ Ieslēgts (tikai monitors) ], fotoattēli skatu meklētājā netiks parādīti.
  • Nepārtrauktās atbrīvošanas režīmos displejs sākas, kad beidzas fotografēšana, un tiek parādīta pašreizējās sērijas pirmā fotogrāfija.
  • Attēlu apskates laikā attēli netiek pagriezti automātiski, pat ja atskaņošanas izvēlnē [ Rotate tall ] ir atlasīts [ Ieslēgts ].

Divas atmiņas kartes

Ja ir ievietotas divas atmiņas kartes, opcijas [ Izvēlēties slotu un mapi ] var apskatīt arī, nospiežot pogu W ( Q ), kad tiek parādīti 72 sīktēli.