Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Funkcijas, kas pieejamas ar “C” programmaparatūras versiju 1.50

Jauna “ USB ” opcija

Iestatīšanas izvēlnei ir pievienota opcija [ USB ]. Izmantojot šo papildinājumu, iPhone , kurā darbojas viedtālruņa lietotne NX MobileAir tagad var importēt attēlus no kameras, kas pievienota, izmantojot USB kabeli.

 • Atlasiet [ MTP/PTP ], kad veidojat savienojumu ar datoriem vai Android ierīcēm.
 • Atlasiet [ iPhone ] tikai tad, ja savienojat ar iPhone, izmantojot trešās puses USB-C to Lightning kabeli, lai izmantotu NX MobileAir (informāciju par saderīgajiem USB-C līdz Lightning kabeļiem skatiet NX MobileAir tiešsaistes palīdzībā).
 • Neatkarīgi no tā, vai kamera ir vai nav pievienota iPhone , atlasot [ iPhone ], tiks atspējotas tālāk norādītās funkcijas. Lai piekļūtu šīm funkcijām, izvēlieties [ MTP/PTP ].

  • iebūvētās kameras tīkla funkcijas
  • iestatīšanas izvēlnes vienumu [ Wireless remote (ML-L7) options ]
  • kameras barošana vai akumulatora uzlāde, izmantojot USB (jūs arī nevarēsit nodrošināt kameras strāvu vai uzlādēt akumulatoru, izmantojot papildu uzlādes maiņstrāvas adapteri)
 • Lietotne NX MobileAir ir pieejama Apple App Store un Google Play .

Jauns izvēles tālvadības rokturis

Kamera tagad atbalsta papildu MC-N10 tālvadības rokturi. Kad tas ir pievienots kamerai, MC-N10 var izmantot tādiem uzdevumiem kā filmu uzņemšana, fotografēšana un kameras iestatījumu pielāgošana.

 • MC-N10 ir aprīkots ar rozeti pievienošanai trešās puses kameru aprīkojumam. Ja kamera MC-N10 ir uzstādīta trešās puses kameras aprīkojumā, izmantojot ar ARRI saderīgu rozetes adapteri, varat saglabāt kustīgu objektu fokusā, panoramējot kameru, lai izsekotu to kustībai, vai izmantot tās ērti novietotās vadības ierīces, lai pielāgotu iestatījumus, piemēram, ekspozīciju un baltā balansu, nepieskaroties kamerai.
 • Papildinformāciju par MC-N10 skatiet dokumentācijā, kas pieejama Nikon lejupielādes centrā.

  https://downloadcenter.nikonimglib.com/