Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

ISO jutības iestatījumi

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Pielāgojiet fotogrāfiju ISO jutības iestatījumus.

Opcija Apraksts
[ ISO jutība ]
 • Izvēlieties kādu no tālāk norādītajiem iestatījumiem.

  Z 7II : izvēlieties iestatījumus no ISO 64 līdz 25 600; kamera atbalsta arī iestatījumus, kas ir zemāki par ISO 64 par aptuveni 0,3, 0,5, 0,7 un 1 EV (ISO 32 ekvivalents) un virs ISO 25600 par aptuveni 0,3, 0,5, 0,7, 1 un 2 EV (ISO 102400 ekvivalents).

  Z 6II : izvēlieties iestatījumus no ISO 100 līdz 51200; kamera atbalsta arī iestatījumus, kas ir zemāki par ISO 100 par aptuveni 0,3, 0,5, 0,7 un 1 EV (ISO 50 ekvivalents) un virs ISO 51200 par aptuveni 0,3, 0,5, 0,7, 1 un 2 EV (ISO 204800 ekvivalents).

 • b piedāvā ISO AUTO opciju.
[ Automātiskā ISO jutības kontrole ]

Iezīmējiet [ Ieslēgts ] un nospiediet J , lai iespējotu automātisko ISO jutības vadību. Ja ir atlasīts [ Izslēgts ], [ ISO jutība ] paliek nemainīga lietotāja izvēlētajā vērtībā. Ja ir atlasīts [ Ieslēgts ], ir pieejamas šādas opcijas.

 • [ Maksimālā jutība ]: izvēlieties ISO jutības augšējo robežu, lai tā netiktu paaugstināta pārāk augstu.
 • [ Maksimālā jutība ar c ]: izvēlieties augšējo ISO jutības ierobežojumu fotoattēliem, kas uzņemti, izmantojot papildu zibspuldzi.
 • [ Minimālais aizvara ātrums ]: izvēlieties aizvara ātrumu, zem kura aktivizēsies automātiskā ISO jutības vadība, lai novērstu nepietiekamu ekspozīciju P un A režīmos. Ja ir atlasīts [ Auto ], kamera izvēlēsies minimālo aizvara ātrumu, pamatojoties uz objektīva fokusa attālumu. Piemēram, kamera automātiski izvēlēsies ātrākus minimālos aizvara ātrumus, lai novērstu izplūšanu, ko izraisa kameras drebēšana, kad ir pievienots garš objektīvs.

  • Lai skatītu automātiskās aizvara ātruma izvēles opcijas, iezīmējiet [ Auto ] un nospiediet 2 . Automātisko aizvara ātruma izvēli var precīzi noregulēt, izvēloties ātrāku vai lēnāku minimumu. Ātrākus iestatījumus var izmantot, lai samazinātu izplūšanu, fotografējot ātri kustīgus objektus.
  • Ja optimālo ekspozīciju nevar sasniegt ar ISO jutību, kas izvēlēta [ Maksimālā jutība ], aizvara ātrums var samazināties zem atlasītā minimālā.