Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Zibspuldzes režīmi

Fotografēšanas izvēlnē izmantojiet vienumu [ Zibspuldzes režīms ], lai izvēlētos zibspuldzes radīto efektu. Pieejamās opcijas atšķiras atkarībā no fotografēšanas režīma.

Opcija Apraksts Pieejams
I [ Uzpildes zibspuldze ]
(priekšējā aizkara sinhronizācija)
Šis režīms ir ieteicams lielākajā daļā situāciju. Režīmos P un A aizvara ātrums tiks automātiski iestatīts uz vērtībām no 1/200 s ( vai 1/8000 s ar automātisko FP liela ātruma sinhronizāciju) līdz 1/60 s . b , P , S , A , M
J [ Sarkano acu efekta samazināšana ]

Izmantojiet portretiem. Sarkano acu efekta samazināšanas lampiņa uz kameras vai zibspuldzes iedegas pirms zibspuldzes uzplaiksnīšanās, samazinot "sarkano acu efektu".

  • Nepieciešama zibspuldze ar sarkano acu efekta samazināšanu.
  • Vēlamie rezultāti var netikt sasniegti, ja objekts vai kamera kustas pirms aizvara atbrīvošanas (šis iestatījums nav ieteicams kustīgiem objektiem vai citās situācijās, kurās nepieciešama ātra aizvara reakcija).
b , P , S , A , M
L [ Lēna sinhronizācija ] (Lēna sinhronizācija)

Kas attiecas uz “uzpildes zibspuldzi”, izņemot to, ka aizvara ātrums tiek automātiski samazināts, lai tvertu fona apgaismojumu naktī vai vājā apgaismojumā.

  • Ņemiet vērā, ka fotoattēli var tikt izplūduši, ko izraisa kameras drebēšana pie lēna aizvara ātruma.
  • Ieteicams izmantot statīvu.
P , A
K [ Lēna sinhronizācija + sarkano acu efekts ]
(sarkano acu efekta samazināšana ar lēnu sinhronizāciju)

Izmantojiet, lai portretos iekļautu fona apgaismojumu. Sarkano acu efekta samazināšana tiek apvienota ar lēnu aizvara ātrumu, lai tvertu fona apgaismojumu naktī vai vājā apgaismojumā.

  • Ņemiet vērā, ka fotoattēli var tikt izplūduši, ko izraisa kameras drebēšana pie lēna aizvara ātruma.
  • Ieteicams izmantot statīvu.
P , A
M [ Aizmugurējā aizkara sinhronizācija ]

Zibspuldze uzplaiksnī tieši pirms aizvara aizvēršanās, radot gaismas straumes efektu aiz kustīgiem gaismas avotiem.

  • Izvēloties P vai A pēc šīs opcijas izvēles, zibspuldzes režīms tiek iestatīts uz lēnu sinhronizāciju.
  • Ņemiet vērā, ka fotoattēli var tikt izplūduši, ko izraisa kameras drebēšana pie lēna aizvara ātruma.
  • Ieteicams izmantot statīvu.
P , S , A , M
s [ Zibspuldze izslēgta ] Zibspuldze neuzplaiksnī. b , P , S , A , M

Studijas strobo apgaismojums

Aizmugurējā aizkara sinhronizāciju nevar izmantot ar studijas zibspuldzes sistēmām, jo nevar iegūt pareizu sinhronizāciju.