Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Pārnēsājami lādētāji (elektrības bankas)

Pārnēsājamos lādētājus var izmantot, lai darbinātu kameru vai uzlādētu kameras akumulatoru. Nākamajā tabulā ir norādīti pārnēsājamie lādētāji, kas ir pārbaudīti un apstiprināti lietošanai, kā arī aptuvenais uzņemamo uzņēmumu skaits un aptuvenais kameras akumulatora uzlādes reižu skaits, izmantojot katru ierīci.

Ražotājs Modeļa numurs Šāvienu skaits 1 Maksas skaits 2
Anker PowerCore+ 26800 PD 45W

Z 7II: apm. 1930. gads

Z 6II: apm. 1840. gads

Apm. 3

Kameras un attēlveidošanas produktu asociācijas (CIPA) standarts. Monitora režīmam atlasīts [ Tikai skatu meklētājs ]. Mērīts pie 23 °C/73,4 °F (±2 °C/3,6 °F) ar NIKKOR Z 24–70 mm f/4 S objektīvu un SONY CEB-G128 atmiņas karti šādos testa apstākļos: viena fotogrāfija uzņemta pēc noklusējuma iestatījumus reizi 30 sekundēs. “Katru skaits” ir to uzņēmumu skaits, ko var uzņemt, izmantojot pilnībā uzlādētu portatīvo lādētāju, lai nodrošinātu enerģiju kamerai ar pilnībā uzlādētu akumulatoru (EN-EL15c).

Cik reižu kameras akumulatoru (EN-EL15c) var pilnībā uzlādēt, izmantojot pārnēsājamu lādētāju ar pilnu uzlādi.

  • Vienīgie akumulatori, ko var uzlādēt no pārnēsājamiem lādētājiem, ir EN-EL15c un EN-EL15b.
  • Informāciju par lietošanu skatiet portatīvajam lādētājam pievienotajā dokumentācijā.
  • Izmantojiet USB kabeli ar diviem C tipa savienotājiem, kas tiek piegādāti kopā ar portatīvo lādētāju, kad izmantojat ierīci, lai darbinātu kameru vai uzlādētu kameras akumulatoru.
  • Jaunākā informācija par pārnēsājamiem lādētājiem ir pieejama ražotāju tīmekļa vietnē. Pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts vai reģiona.