Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Vinjetes kontrole

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Vinjetes vadība samazina “vinjetēšanu” — spilgtuma samazināšanos fotoattēla malās — par summu, kas atšķiras atkarībā no objektīva. Tās ietekme ir visvairāk pamanāma pie maksimālās diafragmas atvēruma.

Opcija Apraksts
e [ Augsts ] Izvēlieties veiktās vinjetes kontroles apjomu (secībā no augsta līdz zemam) [ High ], [ Normal ] un [ Low ].
g [ Parasti ]
f [ Zems ]
[ Izslēgts ] Vinjetes vadība ir atspējota.

Vinjetes kontrole

Atkarībā no sižeta, uzņemšanas apstākļiem un objektīva veida JPEG attēliem var būt “troksnis” (migla) vai pārmērīga apstrāde kadra malās, kas izraisa perifērijas spilgtuma izmaiņas. Turklāt pielāgotās Picture Controls un iepriekš iestatītās Picture Controls, kas ir modificētas no noklusējuma iestatījumiem, var nesniegt vēlamo efektu. Uzņemiet testa uzņēmumus un skatiet rezultātus monitorā.