Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Iestatiet Picture Control

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Izvēlieties attēla apstrādes (“ Picture Control ”) opcijas jauniem fotoattēliem atbilstoši sižetam vai radošajiem nolūkiem. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet sadaļu “Izvēlne i ” sadaļā “Iestatīt Picture Control ” ( 0 Iestatīt Picture Control ).

Attēla vadības pārveidošana no izvēlnēm

Esošās iepriekš iestatītās vai pielāgotās attēla vadīklas var mainīt, lai tās atbilstu sižetam vai lietotāja radošajiem nolūkiem.

 1. Izvēlieties Picture Control .

  Sarakstā Picture Control iezīmējiet vajadzīgo Picture Control un nospiediet 2 .

 2. Rediģējiet atlasīto Picture Control .

  • Nospiediet 1 vai 3 , lai iezīmētu vajadzīgo iestatījumu ( 0 Picture Control Settings ). Nospiediet 4 vai 2 , lai izvēlētos vērtību ar soli 1, vai grieziet apakškomandu skalu, lai izvēlētos vērtību ar soli 0,25.
  • Pieejamās opcijas atšķiras atkarībā no atlasītās Picture Control .
  • Lai ātri pielāgotu līmeņus līdzsvarotiem [ Asināšana ], [ Vidējā diapazona asināšana ] un [ Cidrība ], iezīmējiet [ Ātri asums ] un nospiediet 4 vai 2 .
  • Lai atceltu jebkādas izmaiņas un sāktu no jauna ar noklusējuma iestatījumiem, nospiediet pogu O

 3. Saglabājiet izmaiņas un izejiet.

  Nospiediet J , lai saglabātu izmaiņas.

i izvēlne

 • Lai i izvēlnē atlasītu Picture Controls, iezīmējiet [ Set Picture Control ] un nospiediet J .
 • Nospiediet 4 un 2 , lai izvēlētos Picture Control , un nospiediet 3 lai parādītu Picture Control iestatījumus. Jebkuru izmaiņu efektu var priekšskatīt displejā.

Pārvaldīt Picture Control

Esošo attēla vadību modifikācijas var saglabāt, izmantojot vienumu [ Pārvaldīt Picture Control ] fotoattēlu vai video uzņemšanas izvēlnē, izveidojot pielāgotas attēla vadīklas, kuras pēc tam var kopēt atmiņas kartē un izmantot saderīgā programmatūrā vai koplietot viena un tā paša modeļa kamerās. .