Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

f6: atlaidiet pogu, lai izmantotu numuru

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Izvēloties [ ], pēc pogas atlaišanas var veikt pielāgojumus, kas parasti tiek veikti, turot pogu un pagriežot komandu ciparripu, pagriežot komandu ciparripu. Tas beidzas, kad poga tiek nospiesta vēlreiz, aizvara atbrīvošanas poga tiek nospiesta līdz pusei vai beidzas gaidstāves taimera termiņš.

 • [ Atlaidiet pogu, lai izmantotu ciparripu ] attiecas uz E un S pogām.
 • [ Atlaidiet pogu, lai izmantotu ciparripu ] attiecas arī uz vadīklām, kurām ir piešķirtas noteiktas lomas, izmantojot pielāgotos iestatījumus f2 vai g2 [ Custom controls ] un f9 vai g7 [ Assign MB-N11 buttons ]. Attiecīgās lomas ir norādītas tabulā zemāk.

  Loma Var piešķirt, izmantojot pielāgoto iestatījumu
  f2 f9 g2 g7
  J [ Izvēlēties attēla apgabalu ] 4 4 4
  8 [ Attēla kvalitāte/izmērs ] 4
  m [ Baltā balanss ] 4 4
  h [ Iestatīt Picture Control ] 4 4
  y [ Aktīvā D-Lighting ] 4 4
  w [ Mērīšana ] 4 4 4
  I / Y [ Zibspuldzes režīms/kompensācija ] 4 4
  z [ Fokusa režīms/AF apgabala režīms ] 4 4 4
  t [ Automātiskā dublēšana ] 4
  $ [ Vairākkārtēja ekspozīcija ] 4
  2 [ HDR (augsts dinamiskais diapazons) ] 4
  z [ Ekspozīcijas aizkaves režīms ] 4 4
  $ [ Aizvara spd un diafragmas bloķēšana ] 4 4
  W [ Fokusa maksimums ] 4 4
  w [ Izvēlēties objektīva numuru bez centrālā procesora ] 4
  H [ Mikrofona jutība ] 4
  E [ Ekspozīcijas kompensācija ] 4 4
  9 [ ISO jutība ] 4 4