Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Pirms sazināties ar klientu atbalsta dienestu

Iespējams, varēsit atrisināt visas ar kameru saistītas problēmas, veicot tālāk norādītās darbības. Pārbaudiet šo sarakstu, pirms konsultējaties ar mazumtirgotāju vai Nikon pilnvaroto servisa pārstāvi.

1

Pārbaudiet izplatīto problēmu sarakstu.

Visbiežāk sastopamās problēmas un risinājumi ir uzskaitīti šādās sadaļās:

2

Izslēdziet kameru un izņemiet akumulatoru, pēc tam uzgaidiet apmēram minūti, ievietojiet akumulatoru vēlreiz un ieslēdziet kameru.

Pēc uzņemšanas kamera var turpināt rakstīt datus atmiņas kartē. Pirms akumulatora izņemšanas uzgaidiet vismaz minūti.

3

Meklēt Nikon tīmekļa vietnēs.

4

Konsultējieties ar Nikon pilnvarotu servisa pārstāvi.

Noklusējuma iestatījumu atjaunošana

  • Atkarībā no pašreizējiem iestatījumiem daži izvēlnes vienumi un citas funkcijas var nebūt pieejamas. Lai piekļūtu izvēlnes vienumiem, kas ir pelēkoti, vai funkcijām, kas citādi nav pieejamas, mēģiniet atjaunot noklusējuma iestatījumus, izmantojot iestatīšanas izvēlnes vienumu [ Atiestatīt visus iestatījumus ].
  • Tomēr ņemiet vērā, ka tiks atiestatīti arī bezvadu tīkla profili, informācija par autortiesībām un citi lietotāja ģenerētie ieraksti. Pēc atiestatīšanas iestatījumus nevar atjaunot.