Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

e1: zibspuldzes sinhronizācijas ātrums

G poga U A Pielāgotu iestatījumu izvēlne

Izvēlieties zibspuldzes sinhronizācijas ātrumu.

Opcija Apraksts
[ 1/200 s (automātiskā FP) ]

Automātiskā FP liela ātruma sinhronizācija ir iespējota ar saderīgām zibspuldzēm, un maksimālais sinhronizācijas ātrums citām zibspuldzēm ir iestatīts uz 1/200 s.

  • Režīmos P un A automātiskā FP liela ātruma sinhronizācija tiks aktivizēta , ja faktiskais aizvara ātrums ir lielāks par 1/200 s. Ja zibspuldze atbalsta automātisko FP liela ātruma sinhronizāciju , kamera var atlasīt aizvara ātrumus līdz 1/8000 s.
  • Režīmos S un M lietotājs var izvēlēties 1/8000 s aizvara ātrumus, izmantojot zibspuldzes , kas atbalsta automātisko FP liela ātruma sinhronizāciju.
[ 1/200 s ] Zibspuldzes sinhronizācijas ātrums ir iestatīts uz izvēlēto vērtību, kas var būt no 1/200 līdz 1/60 s.
[ 1/160 s ]
[ 1/125 s ]
[ 1/100 s ]
[ 1/80 s ]
[ 1/60 s ]

Aizvara ātruma noteikšana pie zibspuldzes sinhronizācijas ātruma ierobežojuma

Režīmos S un M slēdža ātrumu var fiksēt atbilstoši pielāgotajam iestatījumam e1 [ Zibspuldzes sinhronizācijas ātrums ] atlasītajai vērtībai, izvēloties nākamo aizvara ātrumu pēc mazākā iespējamā aizvara ātruma (30 s vai “ Time ”). Uzņemšanas displejā un vadības panelī tiks parādīts X (zibspuldzes sinhronizācijas indikators) kopā ar zibspuldzes sinhronizācijas ātrumu.

Automātiskā FP ātrgaitas sinhronizācija

  • Automātiskā FP liela ātruma sinhronizācija ļauj izmantot zibspuldzi ar lielāko kameras atbalstīto aizvara ātrumu. Ja ir atlasīts [ 1/200 s (Auto FP) ], kamera automātiski iespējo automātisko FP liela ātruma sinhronizāciju, ja aizvara ātrums ir lielāks par zibspuldzes sinhronizācijas ātrumu. Tas ļauj izvēlēties maksimālo diafragmas atvērumu, lai samazinātu lauka dziļumu, pat ja objekts ir aizmugurgaismots spilgtā saules gaismā.
  • Ja ir atlasīts [ 1/200 s (Auto FP) ], zibspuldzes informācijas displejā tiek rādīts “FP”.