Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Ilgas ekspozīcijas NR

G poga U C Fotografēšanas izvēlne

Samaziniet "troksni" (spilgti plankumi vai migla) fotogrāfijās, kas uzņemtas ar lēnu aizvara ātrumu.

Opcija Apraksts
[ Ieslēgts ] Samaziniet troksni fotogrāfijās, kas uzņemtas ar aizvara ātrumu, kas ir mazāks par 1 s.
[ Izslēgts ] Ilgas ekspozīcijas trokšņu samazināšana ir atspējota.

Ilgas ekspozīcijas trokšņu samazināšana tiek veikta pēc fotoattēla uzņemšanas. Apstrādes laikā uzņemšanas displejā tiks parādīts ziņojums “[ Notiek trokšņa samazināšana ]”, un vadības panelī mirgos “ Job NR ”. Attēlus nevar uzņemt, kamēr ziņojums nav nodzēsts no displeja. Laiks, kas nepieciešams fotoattēlu apstrādei pēc uzņemšanas, aptuveni dubultojas.

Vadības panelis

Monitors

Ilgas ekspozīcijas trokšņu samazināšana

Ja kamera tiek izslēgta pirms apstrādes pabeigšanas, attēls tiks saglabāts, bet trokšņu samazināšana netiks veikta.