Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Programmatūra

Ar kameru var izmantot šādu Nikon programmatūru:

Datorprogramma

Nikon datora programmatūra ir pieejama Nikon lejupielādes centrā. Pārbaudiet versiju un sistēmas prasības un noteikti lejupielādējiet jaunāko versiju.

https://downloadcenter.nikonimglib.com/

 • Camera Control Pro 2 (pieejams iegādei): vadiet kameru attālināti no datora un saglabājiet fotogrāfijas tieši datora cietajā diskā.
 • NX Tether : izmantojiet piesietai fotografēšanai, kad kamera ir pievienota datoram. Ekspozīciju, baltā balansu un citus kameras iestatījumus var regulēt attālināti, izmantojot datora displeja vadīklas.
 • NX Studio * : skatiet un rediģējiet fotoattēlus un videoklipus, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām. NX Studio var izmantot, lai precīzi noregulētu failus Nikon unikālajā NEF /NRW ( RAW ) formātā un pārvērstu tos JPEG vai TIFF formātā ( NEF / RAW apstrāde). Tā atbalsta ne tikai NEF /NRW ( RAW ) attēlus, bet arī JPEG un TIFF fotoattēlus, kas uzņemti ar Nikon digitālajām kamerām tādiem uzdevumiem kā toņu līkņu rediģēšana un spilgtuma un kontrasta uzlabošana.

  Esošajiem lietotājiem noteikti ir jālejupielādē jaunākā versija, jo iepriekšējās versijās, iespējams, nevarēs lejupielādēt attēlus no kameras vai atvērt NEF ( RAW ) attēlus.

 • Wireless Transmitter Utility : Wireless Transmitter Utility ir nepieciešama, ja kamera jāpievieno tīklam. Savienojiet kameru pārī ar datoru un lejupielādējiet attēlus, izmantojot Wi-Fi.
 • Webcam Utility : Webcam Utility ļauj izmantot kameru kā tīmekļa kameru, kad tā ir savienota ar datoru, izmantojot USB . Tīmekļa konferenču lietotnēs kamera parādīsies kā Webcam Utility . Izvēloties Webcam Utility , kamera tiek pārveidota par tīmekļa kameru. Informāciju par saderīgām kamerām, sistēmas prasībām un Webcam Utility lietošanu, kā arī par piesardzības pasākumiem, kas jāievēro lietošanas laikā, skatiet Webcam Utility lapā Nikon lejupielādes centrā.
Viedtālruņu (planšetdatoru) lietotnes

Viedtālruņu (planšetdatoru) lietotnes ir pieejamas Apple App Store un Google Play ™. Lai iegūtu jaunāko informāciju par mūsu lietotnēm, apmeklējiet Nikon vietni.

 • SnapBridge : lejupielādējiet fotoattēlus un videoklipus no kameras viedierīcē, izmantojot bezvadu savienojumu.
 • NX MobileAir (piedāvā pirkumus lietotnē): importējiet attēlus no kameras, kas savienota ar viedierīci, izmantojot USB , un augšupielādējiet tos bezvadu režīmā FTP serverī.

  Atbalstītās funkcijas un operētājsistēmas atšķiras atkarībā no valsts un reģiona.