Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

Laika kods

G poga U 1 filmas uzņemšanas izvēlne

Izvēlieties, vai, uzņemot filmas, ierakstīt laika kodus, norādot stundu, minūti, sekundi un kadra numuru katram kadram. Laika kodi ir pieejami tikai filmām, kas ierakstītas MOV formātā.

Opcija Apraksts
[ Ierakstīt laika kodus ]
  • [ Ieslēgts ]: ieraksta laika kodus. Uzņemšanas displejā tiek parādīts laika kods.
  • [ Ieslēgts (ar HDMI izvadi) ]: laika kodi tiks iekļauti videomateriālā, kas saglabāts ārējos ierakstītājos, kas savienoti ar kameru, izmantojot HDMI kabeli. Kamera atbalsta Atomos SHOGUN , NINJA un SUMO sērijas monitoru ierakstītājus.
  • [ Izslēgts ]: laika kodi netiek ierakstīti.
[ Uzskaitīšanas metode ]
  • [ Record run ]: laika kodi tiek palielināti tikai ierakstīšanas laikā.
  • [ Brīva palaišana ]: laika kodi tiek nepārtraukti palielināti. Laika kodi turpina palielināties, kamēr kamera ir izslēgta.
[ Laika koda izcelsme ]
  • [ Atiestatīt ]: atiestatiet laika kodu uz 00:00:00.00.
  • [ Ievadīt manuāli ]: manuāli ievadiet stundu, minūti, sekundi un kadra numuru.
  • [ Pašreizējais laiks ]: iestatiet laika kodu uz pašreizējo laiku, ko ziņo kameras pulkstenis. Pirms turpināt, iestatīšanas izvēlnē atlasiet [ Time zone and date ] un pārliecinieties, vai kameras pulkstenī ir iestatīts pareizais laiks un datums.
[ Nometiet rāmi ] Atlasiet [ Ieslēgts ], lai kompensētu neatbilstības starp kadru skaitu un faktisko ierakstīšanas laiku ar kadru ātrumu 30 un 60 kadri sekundē.

HDMI ierīces

Izvēloties [ Ieslēgts (ar HDMI izvadi) ] vienumam [ Record timecodes ], var tikt traucēta videomateriāla izvade uz HDMI ierīcēm.