Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

AF precīzās regulēšanas opcijas

G poga U B iestatīšanas izvēlne

Precīzi noregulējiet pašreizējā objektīva fokusu.

 • Izmantojiet tikai pēc vajadzības.
 • Mēs iesakām veikt precīzo regulēšanu tādā fokusa attālumā, kuru izmantojat bieži. Piemēram, ja veicat fokusa regulēšanu nelielā fokusa attālumā, tā var izrādīties mazāk efektīva lielākā attālumā.
Opcija Apraksts
[ AF precīza noregulēšana ieslēgta/izslēgta ]
 • [ Ieslēgts ]: ieslēdziet AF precīzo regulēšanu.
 • [ Izslēgts ]: izslēdziet AF precīzo regulēšanu.
[ Precīzi noregulējiet un saglabājiet objektīvu ]

Precīzi noregulējiet pašreizējā objektīva fokusu. Nospiediet 1 vai 3 , lai iezīmētu vienumus, un nospiediet 4 vai 2 , lai izvēlētos vērtību no +20 līdz –20.

 • Jo lielāka ir precīzās noregulēšanas vērtība, jo tālāk fokusa punkts atrodas no objektīva; jo mazāka vērtība, jo tuvāk fokusa punkts.
 • Displejs parāda pašreizējās un iepriekšējās vērtības.
 • Kamera var saglabāt vērtības līdz pat 40 objektīvu veidiem.
 • Jaunās vērtības pārraksta esošās vērtības.
[ Noklusējums ] Izvēlieties precīzās noregulēšanas vērtības objektīviem, kuriem iepriekš nav saglabāta neviena vērtība, izmantojot [ Fine-tune and save lens ]. Nospiediet 4 vai 2 , lai izvēlētos vērtību no +20 līdz –20.
[ Saglabāto vērtību saraksts ]

Norādiet vērtības, kas saglabātas, izmantojot [ Fine-tune and save lens ]. Sarakstā iezīmējot objektīvu un nospiežot 2 , tiek parādīts dialoglodziņš [ Izvēlēties objektīva numuru ].

 • Dialoglodziņš [ Izvēlēties objektīva numuru ] tiek izmantots, lai ievadītu objektīva identifikatoru.
 • Objektīviem ar Z stiprinājumu un dažiem F stiprinājuma objektīviem objektīva sērijas numurs tiek ievadīts automātiski.

Saglabāto vērtību dzēšana

Lai dzēstu vērtības, kas saglabātas, izmantojot [ Fine-tune and save lens ], iezīmējiet vajadzīgo objektīvu sarakstā [ Saglabāto vērtību saraksts ] un nospiediet O .

Precizējošās vērtības izveide un saglabāšana

 1. Pievienojiet objektīvu kamerai.

 2. Iestatīšanas izvēlnē atlasiet [ AF fine-tuning options ], pēc tam iezīmējiet [ Fine-tune and save lens ] un nospiediet 2 .

  Tiks parādīts AF precīzās regulēšanas dialoglodziņš.

 3. Nospiediet 4 vai 2 , lai precīzi noregulētu autofokusu.

  • Izvēlieties kādu no vērtībām no +20 līdz –20.
  • Pašreizējā vērtība tiek parādīta ar g , iepriekš izvēlētā vērtība tiek parādīta ar j .
  • Ja ir pievienots tālummaiņas objektīvs, varat izvēlēties atsevišķas precīzās noregulēšanas vērtības maksimālajam leņķim (WIDE) un maksimālajai tālummaiņai (TELE). Izmantojiet 1 un 3 , lai izvēlētos vienu no diviem.
  • Jo lielāka ir precīzās noregulēšanas vērtība, jo tālāk fokusa punkts atrodas no objektīva; jo mazāka vērtība, jo tuvāk fokusa punkts.
 4. Nospiediet J , lai saglabātu jauno vērtību.

Noklusējuma precizējošās vērtības izvēle

 1. Iestatīšanas izvēlnē atlasiet [ AF precīzās noregulēšanas opcijas ], pēc tam iezīmējiet [ Default ] un nospiediet 2 .

 2. Nospiediet 4 vai 2 , lai precīzi noregulētu autofokusu.

  • Izvēlieties kādu no vērtībām no +20 līdz –20.
  • Pašreizējā vērtība tiek parādīta ar g , iepriekš izvēlētā vērtība tiek parādīta ar j .
  • Jo lielāka ir precīzās noregulēšanas vērtība, jo tālāk fokusa punkts atrodas no objektīva; jo mazāka vērtība, jo tuvāk fokusa punkts.
 3. Nospiediet J , lai saglabātu jauno vērtību.