Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

E (ekspozīcijas kompensācijas) poga

Izmantojiet šo pogu, lai mainītu ekspozīciju no kameras ieteiktās vērtības. Ekspozīcijas kompensāciju var izmantot, lai attēlus padarītu gaišākus vai tumšākus.

–1 EV

Nav ekspozīcijas kompensācijas

+1 EV

Ekspozīcijas kompensācijas pielāgošana

 • Turiet nospiestu pogu E un grieziet galveno komandu ciparripu.
 • Izvēlieties kādu no vērtībām no –5 EV (nepietiekama ekspozīcija) līdz +5 EV (pārekspozīcija). Filmas režīmā ir pieejamas vērtības no –3 EV līdz +3 EV.
 • Pēc noklusējuma izmaiņas tiek veiktas ar soli 1/3 EV . Pakāpienu lielumu var mainīt, izmantojot pielāgoto iestatījumu b1 [ EV soļi ekspozīcijas regulēšanai ] uz 1/2 EV .
 • Augstākas vērtības padara objektu gaišāku, zemākas – tumšāku.
 • Ekspozīcijas kompensācija nav pieejama režīmā b .

 • Ekspozīcijas kompensācijas pielāgojumi tiek parādīti vadības panelī.
 • Normālu ekspozīciju var atjaunot, iestatot ekspozīcijas kompensāciju uz ±0. Ekspozīcijas kompensācija netiek atiestatīta, kad kamera tiek izslēgta.

 • Ja vērtības atšķiras no ±0,0, pēc E pogas atlaišanas kamera parāda E ikonu (filmas režīms) vai E ikonu un ekspozīcijas indikatoru (foto režīms). Pašreizējo ekspozīcijas kompensācijas vērtību var apstiprināt, nospiežot pogu E

  Monitors

  Skatu meklētājs

M režīms

 • Uzņemšanas režīmā M ekspozīcijas kompensācija ietekmē tikai ekspozīcijas indikatoru; aizvara ātrums un diafragmas atvērums nemainās.
 • Ekspozīcijas indikatoru un pašreizējo ekspozīcijas kompensācijas vērtību var parādīt, nospiežot pogu E
 • Ja ir spēkā automātiskā ISO jutības kontrole ( 0 Auto ISO Sensitivity Control ), ISO jutība tiek automātiski pielāgota atbilstoši ekspozīcijas kompensācijai atlasītajai vērtībai.

Izmantojot zibspuldzi

Ja tiek izmantota papildu zibspuldze, ekspozīcijas kompensācija ietekmē gan zibspuldzes līmeni, gan ekspozīciju, mainot gan galvenā objekta, gan fona spilgtumu. Pielāgots iestatījums e3 [ Exposure comp. zibspuldzei ] var izmantot, lai ierobežotu ekspozīcijas kompensācijas ietekmi tikai uz fonu.