Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

ŠIS SERVISS VAR SATURĒT GOOGLE NODROŠINĀTUS TULKOJUMUS. GOOGLE NESNIEDZ NEKĀDAS TIEŠAS VAI NETIEŠAS GARANTIJAS SAISTĪBĀ AR TULKOJUMIEM, TOSTARP UZ JEBKĀDAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ TULKOJUMU PAREIZĪBU, TICAMĪBU, KĀ ARĪ JEBKĀDAS NETIEŠAS GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ PIEMĒROTĪBU PĀRDOŠANAI, PIEMĒROTĪBU KONKRĒTAM MĒRĶIM UN AUTORTIESĪBU IEVĒROŠANU.

Korporācijas Nikon (turpmāk „Nikon”) atsauces vadlīnijas jūsu ērtībai ir tulkotas, izmantojot tulkošanas programmatūru, ko darbina Google Translate. Ir pieliktas saprātīgas pūles, lai nodrošinātu pareizu tulkojumu, tomēr automatizētās tulkošanas sistēmas nav nedz perfektas, nedz arī paredzētas, lai ar tām aizstātu cilvēkus. Tulkojumi tiek piegādāti kā Nikon atsauces vadlīniju serviss, un tie tiek piegādāti „kā ir”. Netiek sniegtas kādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz jebkādu tulkojumu, kas veikti no angļu valodas jebkurā citā valodā, precizitāti, ticamību vai pareizību. Tulkošanas programmatūras ierobežojumu dēļ daļa satura (piemēram, attēli, video, Flash utt.) var nebūt pārtulkota precīzi un pareizi.

Oficiālais teksts ir atsauces vadlīniju angļu valodas versija. Jebkādas neatbilstības vai atšķirības nav saistošas, un tām nav juridiskas ietekmes attiecībā uz atbilstību paredzētajiem mērķiem vai to izpildi. Ja rodas jebkādi jautājumi saistībā ar tulkotajās atsauces vadlīnijā sniegtās informācijas pareizību, skatiet vadlīniju versiju angļu valodā, kas ir to oficiālā versija.

FV slēdzene

Šī funkcija tiek izmantota, lai bloķētu zibspuldzes jaudu ar CLS saderīgām zibspuldzēm, ļaujot uzņemt vairākus fotoattēlus vai pārveidot kadrus, nemainot zibspuldzes līmeni. Objektam nav jāatrodas kadra centrā, sniedzot jums lielāku brīvību, veidojot kadrus.

 • Zibspuldzes jauda tiek automātiski pielāgota visām ISO jutības un diafragmas atvēruma izmaiņām.
 • FV bloķēšana nav pieejama režīmā b .
 1. Piešķiriet [ FV lock ] vadīklai, izmantojot pielāgoto iestatījumu f2 [ Pielāgotas vadīklas ].

 2. Uzstādiet ar CLS saderīgu zibspuldzi uz kameras piederumu pieslēgvietas.

 3. Ieslēdziet zibspuldzi un izvēlieties zibspuldzes vadības režīmu monitora priekšzibspuldzei q A vai A .

  • Ja izmantojat SB-5000 , SB-500 , SB-400 vai SB-300 , kas uzstādīts uz kameras piederumu pieslēgvietas, izvēlieties [ TTL ] vai [ Auto external flash ] opciju [ Zibspuldzes vadība ] > [ Zibspuldzes vadības režīms ].
  • Informāciju par citām zibspuldzēm skatiet ierīces komplektācijā iekļautajā dokumentācijā.
 4. Fokuss.

  Novietojiet objektu kadra centrā un līdz pusei nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu, lai fokusētu.

 5. Bloķējiet zibspuldzes līmeni.

  • Kad esat apstiprinājis, ka uzņemšanas displejā ir redzams zibspuldzes gatavības indikators ( c ), nospiediet vadības pogu [ FV lock ]; zibspuldze izstaro monitora priekšzibsni, lai noteiktu atbilstošo zibspuldzes līmeni.
  • Zibspuldzes jauda tiks bloķēta, un uzņemšanas displejā parādīsies FV bloķēšanas ikona ( r ).

 6. Pārveidojiet kadru.

 7. Lai fotografētu, nospiediet aizvara atbrīvošanas pogu līdz galam.

  Ja vēlaties, var uzņemt papildu attēlus, neatlaižot FV fiksatoru. Lai uzņemtu papildu kadrus, atkārtojiet 6. līdz 7. darbību.

 8. Atlaidiet FV bloķēšanu.

  Nospiediet pogu [ FV lock ], lai atbrīvotu FV bloķēšanu, un apstipriniet, ka FV bloķēšanas ikona ( r ) vairs netiek rādīta uzņemšanas displejā.