Додавайте відомості про авторські права до нових знімків у міру зйомки. Відомості про авторські права можна переглянути у вкладці програми NX Studio Info (Інформація).

Автор. Уведіть ім’я фотографа, як описано в розділі «Введення тексту» (0 Введення тексту). Максимальна довжина імені фотографа складає 36 символів.

Авторські права. Введіть ім’я власника авторських прав, як описано в розділі «Введення тексту» (0 Введення тексту). Максимальна довжина імені власника авторських прав складає 54 символи.

Вклас. від. про авт. права. Виберіть цей параметр, щоб додавати відомості про авторські права до всіх подальших знімків. Параметр Вклас. від. про авт. права можна вмикати та вимикати, виділивши його та натиснувши 2. Після вибору потрібного параметра натисніть кнопку J, щоб вийти.

Про авторські права

Щоб уникнути несанкціонованого використання імен фотографа та власника авторських прав, перед тим як позичати чи передавати фотокамеру іншій особі, переконайтеся, що параметр Вклас. від. про авт. права не вибрано, а поля Автор та Авторські права не заповнено. Компанія Nikon не несе відповідальності за будь-які збитки або суперечки, які виникли через використання параметра Про авторські права.

B Меню налаштування: налаштування фотокамери