Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Teave selle dokumendi kohta

Sümbolid

See dokument kasutab järgmisi sümboleid. Kasutage neid vajaliku teabe leidmiseks.

D See ikoon tähistab märkusi, teavet, mida tuleks enne selle toote kasutamist lugeda.
Vihje See ikoon tähistab näpunäiteid ja lisateavet, mis võib selle toote kasutamisel abiks olla.
0 See ikoon tähistab viiteid selle dokumendi teistele jaotistele.

konventsioonid

  • See kaamera kasutab CFexpressi (tüüp B) ja XQD mälukaarte. Kõiki tüüpi mälukaarte nimetatakse selles dokumendis "mälukaartideks". Kui on vaja eri tüüpe eristada, võib kasutada termineid “CFexpressi mälukaart” ja “ XQD mälukaart”.
  • Selles dokumendis nimetatakse akulaadijaid "akulaadijateks" või "laadijateks".
  • Kogu selles dokumendis nimetatakse kaamera ekraanil ja pildiotsijas kuvatavat kuva pildistamise ajal "võttekuvaks". Enamikul juhtudel on illustratsioonidel kuvatud monitor.
  • Selles dokumendis nimetatakse nutitelefone ja tahvelarvuteid „nutiseadmeteks“.
  • Selles dokumendis kasutatakse terminit "vaikesätted" tarnimisel kehtivatele sätetele viitamiseks. Selle dokumendi selgitustes eeldatakse, et kasutatakse vaikesätteid.