Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

ISO tundlikkuse sätted

G nupp U C pildistamise menüü

Kohandage ISO tundlikkuse seaded fotode jaoks.

Võimalus Kirjeldus
[ ISO tundlikkus ] Valige seadete hulgast ISO 64 kuni 25600; kaamera toetab ka sätteid, mis on alla ISO 64 umbes 0,3, 0,7 ja 1 EV võrra (ISO 32 ekvivalent) ja kõrgemad kui ISO 25600 umbes 0,3, 0,7, 1 ja 2 EV (ISO 102400 ekvivalent).
[ Automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine ] Automaatse ISO-tundlikkuse juhtimise lubamiseks valige [ ON ]. Kui on valitud [ OFF ], jääb [ ISO tundlikkus ] kasutaja valitud väärtusele fikseerituks. Suvandid [ Maksimaalne tundlikkus ], [ Maksimaalne tundlikkus c ] ja [ Minimaalne säriaeg ] on saadaval, kui on valitud [ ON ].
[ Maksimaalne tundlikkus ] Valige ISO tundlikkuse ülempiir, et vältida selle liiga kõrgele tõstmist.
[ Maksimaalne tundlikkus klahviga c ] Valige valikulise välklambiga tehtud fotode jaoks ISO-tundlikkuse ülempiir.
[ Minimaalne säriaeg ]

Valige säriaeg, millest madalamal automaatne ISO-tundlikkuse juhtimine rakendub, et vältida alasäritust režiimides P ja A ; valikud on vahemikus 1 / 16 000 kuni 30 s. Kui on valitud [ Automaatne ], valib kaamera minimaalse säriaja objektiivi fookuskauguse alusel. Näiteks valib kaamera automaatselt pikemad minimaalsed säriajad, et vältida kaamera värinast põhjustatud hägusust, kui on kinnitatud pikk objektiiv.

  • Automaatse säriaja valiku valikute vaatamiseks tõstke esile [ Automaatne ] ja vajutage 2 . Automaatse säriaja valikut saab peenhäälestada, valides kiirema või aeglasema miinimumi. Kiireid sätteid saab kasutada hägususe vähendamiseks kiiresti liikuvate objektide pildistamisel.
  • Säriaeg võib langeda alla valitud miinimumi, kui optimaalset säritust ei ole võimalik saavutada suvandi [ Maksimaalne tundlikkus ] jaoks valitud ISO-tundlikkusega.