Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Kaamera seadistamine

Lülitage kaamera sisse, valige keel ja seadke kell. Enne kaamera esmakordset kasutamist järgige allolevaid samme, et valida keel ja ajavöönd ning pane kella nii et teie tehtud piltidega salvestatakse õige kellaaeg ja kuupäev.

 1. Vajutage G , tõstke seadistusmenüüs esile [ Keel ] ja vajutage 2 .

  Lisateavet menüüde kasutamise kohta leiate jaotisest "Menüüde kasutamine" ( 0 Menüüde kasutamine ).

 2. Valige keel.

  Vajutage 1 või 3 soovitud keele esiletõstmiseks ja vajutage J (saadaolevad keeled sõltuvad riigist või piirkonnast, kust kaamera algselt osteti).

 3. Tõstke esile [ Ajavöönd ja kuupäev ] ja vajutage 2 .

 4. Valige ajavöönd.

  • Valige kuval [ Time zone and date ] [ Time zone ].
  • Ekraanil kuvatakse valitud tsoonis valitud linnad ning valitud tsooni kellaaja ja UTC erinevus.
  • Tõstke ajavöönd esile kuval [ Ajavöönd ] ja vajutage J

 5. Lülitage suveaeg sisse või välja.

  • Valige kuval [Ajavöönd ja kuupäev] [Suveaeg ].
  • Valige [ ON ] (suveaeg sisse lülitatud) või [ OFF ] (suveaeg välja lülitatud).
  • Kui valite [ ON ], liigub kellaaeg ühe tunni võrra edasi; efekti tühistamiseks valige [ OFF ].

 6. Seadke kell.

  • Valige kuval [ Ajavöönd ja kuupäev ] [ Kuupäev ja kellaaeg ].
  • Vajutage J pärast mitmikvalija kasutamist, et seada kella kuupäev ja kellaaeg valitud ajavööndis [ Date and time ] ekraanil (pidage meeles, et kaamera kasutab 24-tunnist kella).

 7. Valige kuupäevavorming.

  • Valige kuval [ Ajavöönd ja kuupäev ] [ Date format ].
  • Tõstke esile soovitud kuupäeva (aasta, kuu ja päev) kuvamise järjekord ja vajutage J .

 8. Välju menüüdest.

  Võtterežiimist väljumiseks vajutage päästik kergelt poolenisti alla.

t ikoon

Pildistamisekraanil vilkuv ikoon t näitab, et kaamera kell on lähtestatud. Uute fotodega salvestatud kuupäev ja kellaaeg ei ole õiged; kasutage häälestusmenüüs [ Ajavöönd ja kuupäev ] > [ Kuupäev ja kellaaeg ], et määrata kellaaeg õigele kuupäevale ja kellaajale. Kaamera kella toiteallikaks on sõltumatu kellapatarei. Kella aku laeb, kui põhiaku on kaamerasse sisestatud. Laadimiseks kulub umbes 2 päeva. Pärast laadimist annab see kella toite umbes kuuks ajaks.