Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

HLG video salvestamine

Hübriidloggamma (HLG) formaadis salvestatud videot saab kasutada HDR-edastuseks jms. Salvestama HLG video , valige videosalvestusmenüüs [ Videofaili tüüp ] jaoks [ H.265 10-bit (MOV) ] ja valige [ HLG ] toonirežiim.

 • o ilmub võttekuvale.
 • Optimaalseks värvide taasesitamiseks HLG-materjali vaatamisel kasutage arvuteid, operatsioonisüsteeme, rakendusi, monitore ja muid HDR-iga ühilduvaid seadmeid.

Hoiatused: HLG video

 • Kui valite toonirežiimiks [ HLG ], mitte [ SDR ] või [ N-Log ], võib võtteekraanil nähtava „müra” (juhuslikult asetsevad eredad pikslid, udu või jooned) hulk suureneda.
 • Videosalvestusmenüü üksuse [ ISO sensitivity settings ] > [ Maximum sensitivity ] madalaim saadaolev väärtus on ISO 800.
 • Videosalvestusmenüü üksuse [ ISO tundlikkuse sätted ] > [ ISO tundlikkus (režiim M) ] madalaim saadaolev väärtus on ISO 400.
 • ISO-tundlikkused Hi 0,3 kuni Hi 2,0 ei ole saadaval.
 • Picture Control sätteid ei saa reguleerida videosalvestusmenüü üksuse [ Set Picture Control ] abil. HLG-videote välimust saate juhtida videosalvestusmenüüs [ HLG quality ] abil.
 • Videosalvestusmenüü üksus [ Active D-Lighting ] on seatud olekusse [ Off ] ja seda ei saa muuta.
 • Ekraani ekraan võib vilkuda või tunduda teraline.
 • Kaameral võib olla probleeme automaatse teravustamise abil teravustamisega, kuid see ei viita rikkele.

HDR (HLG) väljund

Optimaalse värvide taasesituse HDR-i (HLG) väljundis HDMI kaudu saab saavutada ainult siis, kui teie salvestusseade, monitor ja muud seadmed toetavad HDR-i (HLG). Kui ühendatud seadmelt võetakse vastu signaal, mis näitab, et see toetab HDR-i (HLG), vastab kaamera identifikaatoriga „gamma: HLG”.

Kaamera pildistamise ja taasesituse kuvad

Kui toonirežiimiks on valitud [ HLG ], võivad kaamera monitori ja pildiotsija pildistamis- ja taasesituskuvad sisaldada "müra" juhuslikult paigutatud eredate pikslite, udu või joonte kujul või ei pruugi esiletõstetud ja kõrgetasemeliste kohtade täpset taasesitamist. küllastunud värvid. Tooni täpseks taasesitamiseks kasutage monitore, arvuteid, operatsioonisüsteeme, rakendusi ja muid HLG-ga ühilduvaid seadmeid.

HLG videote vaatamine ja redigeerimine

HLG-videoid saab vaadata ja redigeerida ainult arvutitarkvaraga, mis toetab HLG-videovormingut. Nikon NX Studio tarkvara näitab HLG-videoid pisipiltide loendis, kuid seda ei saa kasutada nende vaatamiseks ega redigeerimiseks.

Vaata abi

Võite avastada, et HLG-salvestuse ajal pildistamiskuva eelvaatel puudub kontrast. Kohandatud sätte g11 [ Vaateabi ] valimine [ ON ] lihtsustab värve ja suurendab kontrasti.

 • Võtteekraanile ilmub p .
 • Tegeliku salvestatud materjali värvid ei muutu.
 • Kontrastsus suureneb ka siis, kui kaameras vaadatakse HLG-materjali.