Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Video pildiala valikud

Videote pildiala saab valida, kasutades [ Pildi ala ] > [ Vali pildiala ] videosalvestusmenüüs. Video filmimiseks kasutatav kärpimine sõltub valitud valikust. Olenemata valitud valikust on kuvasuhe 16:9.

 • Valige [ FX ], et filmida videoid nn FX -põhises videovormingus, [ DX ], et filmida DX -põhises videovormingus.
 • Videosalvestusmenüüs [ Videofaili tüüp ] jaoks valitud [ N-RAW 12-bit (NEV) ] või [ ProRes RAW HQ 12-bit (MOV) ] abil salvestatud videote pildiala määrab suvand, mis on valitud [ Kaadri suurus/kaadrisagedus ]. Videosalvestusmenüüs [ Pildiala ] > [ Vali pildiala ] suvand ei kehti.
 • [ DX ] valimine [ Choose image area ] jaoks või DX objektiivi paigaldamine kaamerale, millel on [ 3840 × 2160; 120p ], [ 3840 × 2160; 100p ], [ 1920 × 1080; 120p ] või [ 1920 × 1080; [ Frame size/frame rate ] jaoks valitud 100p ] suurendab näivat fookuskaugust ligikaudu 2,3 korda võrreldes FX vorminguga.
 • Hetkel valitud valikut kuvatakse ekraanil ikoonina. Kui [ ON ] on valitud [ Image area ] > [ DX crop alert ] jaoks videosalvestusmenüüs, vilgub pildiala ikoon võtteekraanil, kui on valitud DX või 2,3× kärpimine.

 • Erinevate põllukultuuride suurused on näidatud allpool.

  Vorming Suurus
  FX -põhine videovorming u. 35,9 × 20,2 mm
  DX -põhine videovorming u. 23,5 × 13,2 mm
  2,3× u. 16,7 × 9,4 mm
 • DX -põhine videovorming valitakse DX objektiivi kinnitamisel automaatselt.
 • Kui kaadri suuruseks on valitud 7680 × 4320, on pildiala fikseeritud [ FX ]. DX objektiivi kinnitamisel muutub raami suurus 3840 × 2160-ks.
 • Kui valite videosalvestusmenüüs [ Electronic VR ] jaoks [ ON ], vähendab see kärpimise suurust.