Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Aktiivne D-Lighting

G nupp U C pildistamise menüü

Säilitage eredate ja varjude detailid, luues loomuliku kontrastiga pilte. Kasutage suure kontrastsusega stseenide jaoks, näiteks pildistades eredalt valgustatud välismaastikke läbi ukse või akna või pildistades varjutatud objekte päikesepaistelisel päeval. Aktiivne D-valgustus on kõige tõhusam, kui seda kasutatakse koos maatriksmõõtmisega.

[ Väljas ]

[ Y Automaatne ]

Võimalus Kirjeldus
Y [ Automaatne ] Kaamera reguleerib aktiivset digitaalvalgustust automaatselt vastavalt pildistamistingimustele.
t [ Eriti kõrge 2 ] Valige aktiivse D-valgustuse sagedus (järjekorras kõrgest madalani) [ Extra high 2 ], [ Extra high 1 ], [ High ], [ Normal ] ja [ Low ].
s [ Eriti kõrge 1 ]
P [ Kõrge ]
Q [ Tavaline ]
R [ Madal ]
c [ Väljas ] Aktiivne D-Lighting välja lülitatud.

Hetkel valitud valikut kuvatakse pildistamise ajal ekraanil ikoonina.

Ettevaatust: aktiivne D-valgustus

  • Aktiivse D-valgustusega tehtud fotodel võib esineda „müra” juhuslikult paiknevate eredate pikslite, udu või joonte kujul.
  • Režiimis M on [ Y Auto ] samaväärne [ Q Normal ]-ga.
  • Mõne objekti puhul võib näha ebaühtlast varjutust.
  • See funktsioon ei kehti kõrge ISO-tundlikkuse korral (Hi 0,3–Hi 2,0), sealhulgas kõrge tundlikkuse korral, mis on valitud automaatse ISO-tundlikkuse juhtimisega.