Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Taasesituse suum

Kuvatava foto suurendamiseks täiskaadrilises taasesituses vajutage X või J või puudutage ekraani kaks kiiret puudutust. [ FX (36×24) ]-vormingus fotosid saab sisse suumida maksimaalselt umbes 32× ( Suured pildid), 24× ( Medium ) või 16× ( Väike ). Suumimisel tuvastatud näod on tähistatud valgete ääristega; teiste nägude vaatamiseks pöörake alamkäsuvaliku nuppu.

Taasesituse suumi kasutamine

To Kirjeldus
Suumi sisse/välja suumi
  • Sissesuumimiseks vajutage nuppu X või kasutage venitusliigutusi.
  • Väljasuumimiseks vajutage W ( Q ) või kasutage pigistusliigutusi.
  • Suumisuhte muutmise ajal kuvatakse navigeerimisaken, kus hetkel nähtav ala on tähistatud kollase äärisega. Navigeerimisakna all olev riba näitab suumisuhet, muutudes roheliseks suhtega 1 : 1 (100%). Navigeerimisaken kaob mõne sekundi pärast ekraanilt.

Vaadake teisi pildi piirkondi Kasutage mitmikvalijat või libisemisliigutusi, et vaadata pildi alasid, mida monitoril ei kuvata. Hoidke mitmikvalijat all, et kerida kiiresti teistele kaadri aladele.
Kärbi pilti Pildi kärpimiseks ekraanil hetkel nähtavale alale vajutage i ja valige [ Quick crop ].
Valige näod

Suumimise ajal tuvastatud näod on navigeerimisaknas tähistatud valgete ääristega. Teiste nägude vaatamiseks pöörake alamkäsuvaliku nuppu või puudutage ekraanil kuvatavat juhendit.

Vaata teisi pilte Pöörake põhikäsuvaliku nuppu, et vaadata sama asukohta teistel fotodel ilma suumisuhet muutmata (video valimine tühistab suumi). Saate vaadata ka teisi fotosid, puudutades ekraani allosas ikooni e või f .
Kaitske pilte Vajutage nuppu g ( Fn4 ), et lülitada praeguse pildi kaitse sisse või välja ( 0 Piltide kaitsmine kustutamise eest ).
Välju võtterežiimi Väljumiseks vajutage katiku vabastusnupp poolenisti alla või vajutage K nuppu.
Kuva menüüd Menüüde kuvamiseks vajutage nuppu G