Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Võttemenüü pank

G nupp U C pildistamise menüü

Pildistamise ja videosalvestuse menüüvalikud on salvestatud ühte neljast pangast (pangad “A” kuni “D”), mida saab valida kasutades [ Pildistamise menüüpank ]. Allpool märgitud eranditega ei rakendata ühe panga valimisel tehtud seadete muudatusi ülejäänud pankadele.

 • Muudatused järgmistes pildistamismenüü sätetes kehtivad kõikidele pankadele:

  • [ Laiendatud menüü pangad ]
  • [ Valge tasakaal ] eelseadistused
  • [ Mitu säritust ]
  • [ Intervalltaimeriga pildistamine ]
  • [ Time-lapse video ]
  • [ Fookuse nihutusega pildistamine ]
 • Muudatused järgmises videosalvestusmenüü sättes kehtivad ka kõikidele pankadele:

  • [ Laiendatud menüü pangad ]
 • Võttemenüü panku saab redigeerida ka videosalvestusmenüü üksuse [ Shooting menu bank ] kaudu. Pildistamise menüüs tehtud muudatused kehtivad videosalvestusmenüüs ja vastupidi .

Pildistamismenüü Pangad

Juhtpaneel näitab praegust menüüpanka (“A”, “B”, “C” või “D”).

Pildistamismenüü pankade ümbernimetamine

Panga nimele (“A”, “B”, “C” või “D”) saab lisada kirjeldava pealkirja, tõstes esile panga, vajutades 2 ja valides [ Nimeta ümber ]. Subtiitrid võivad olla kuni 20 tähemärgi pikkused.

Pildistamismenüü pankade kopeerimine

Pildistusmenüüpangast koopia loomiseks tõstke pank esile, vajutage 2 , valige [ Copy ] ja valige koopia sihtkoht.

Taastamine Vaikeseaded

Saate taastada valitud võttemenüü panga vaikesätted. Selleks tõstke pank esile ja vajutage O ( Q ); kuvatakse kinnitusdialoog. Tõstke esile [ Yes ] ja vajutage J , et taastada valitud panga vaikeseaded.

 • Pildistamismenüü panku ei saa lähtestada, kui on käimas mitmiksäritus.
 • [ Salvestuskausta ] ja [ Picture Control haldamine ] ei lähtestata.