Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Hi-Res Zoom

[ ON ] valimine [ON] jaoks Hi-Res Zoom ] võimaldab videosalvestusmenüüs objektile suumida ilma eraldusvõime kadumiseta, isegi ilma suumobjektiivita.

 • Hi-Res Zoom on saadaval, kui kõik järgmised tingimused on täidetud:

  • [ FX ] on valitud videosalvestusmenüüs [ Image area ] > [ Choose image area ],
  • Valitud on [ ProRes 422 HQ 10-bit (MOV) ], [ H.265 10-bit (MOV) ], [ H.265 8-bit (MOV) ] või [ H.264 8-bit (MP4) ] [ Videofaili tüüp ] jaoks videosalvestusmenüüs ja
  • kaadri suurus ja kiirus alates [ 3840 × 2160; 30p ] kuni [ 3840 × 2160; 24p ] või alates [ 1920 × 1080; 120p ] kuni [ 1920 × 1080; 24p ] on valitud videosalvestusmenüüs [ Frame size/frame rate ] jaoks.

Hi-Res Zoom kasutamine

Valige videosalvestusmenüüs [ Hi-Res Zoom ] jaoks [ ON ] ja vajutage sisse või välja suumimiseks 4 või 2 .

 • Kui suure eraldusvõimega suum on lubatud, ilmub ekraanile ikoon H
 • Sisse- või väljasuumimisel kuvatakse suumi positsioon ribana. Saate suumida maksimaalselt 2,0×.

Ettevaatust: Hi-Res Zoom

 • AF-ala režiimiks on fikseeritud [ Wide-area AF (L) ]. Fookuspunkti ei kuvata.
 • [ Electronic VR ] videosalvestusmenüüs on fikseeritud [ OFF ].

Suure eraldusvõimega suumi kohandatud juhtnupud

Hi-Res Zoom suumi asendit saab reguleerida ka juhtnuppude abil, millele [ Hi-Res Zoom + ] ja [ Hi-Res Zoom − ] on kohandatud sätte g2 [ Custom controls ] kaudu määratud.

 • Suure eraldusvõimega suumi suumijuhtimise saab määrata kaamerale [ Fn1 nupp ] ja [ Fn2 nupp ], objektiivi Fn rõngale [ Objektiivi Fn ring (päripäeva) ] ja [ Objektiivi Fn rõngas (vastupäeva) ] kaudu ning [ Objektiivi Fn ring (vastupäeva) ] kaudu Objektiivi juhtrõngas ] objektiivi juhtrõnga külge.

  • Kui suure eraldusvõimega suum on määratud nupule [ Fn1 nupp ], [ Fn2 nupp ], [ Objektiivi Fn ring (päripäeva) ] või [ Objektiivi Fn ring (vastupäeva) ], saab suumikiirust juhtida kohandatud sätte g8 [ Hi- Res Zoom speed ], mis pakub valikut [ Slower ], [ Standard ] ja [ Faster ].
  • Kui suure eraldusvõimega suum on määratud [ Objektiivi juhtrõngas ], saab juhtrõnga vastust reguleerida kohandatud sätte f10 [ Control ring response ] abil.
  • Juhtrõnga kasutamise asemel saavad ühilduvate objektiivide kasutajad kasutada suure eraldusvõimega suumi jaoks teravustamisrõngast, valides kohandatud sätte f11 [ Switch focus/control ring roles ] jaoks [ ON ].