Nikon

عربي

Български

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti

Suomi

Français

हिन्दी

Magyar

Indonesia

Italiano

日本語

Қазақ

한글

Lietuvių

Latviski

Nederlands

Norsk

Polski

Português

Română

Русский

Slovenčina

Slovenščina

Српски

Svenska

ภาษาไทย

Türkçe

Українська

简体中文

繁體中文

Select language

Google Translate

SEE TEENUS VÕIB SISALDADA GOOGLE’I ABIL TEHTUD TÕLKEID. GOOGLE ÜTLEB LAHTI KÕIKIDEST TÕLGETEGA SEOTUD GARANTIIDEST, NII OTSESTEST KUI KAUDSETEST, KAASA ARVATUD MISTAHES GARANTIID TÄPSUSE JA USALDUSVÄÄRSUSE SUHTES NING MISTAHES KAUDSED GARANTIID TURUSTATAVUSE, KONKREETSEKS EESMÄRGIKS SOBIVUSE JA ÕIGUSTE MITTERIKKUMISE SUHTES.

Nikon Corporation’i (edaspidi „Nikon”) viitejuhendid on tõlgitud teie mugavuseks Google Translate’i tõlketarkvara abil. Täpse tõlke pakkumiseks on tehtud mõistlikke jõupingutusi, kuid ükski automatiseeritud tõlge pole täiuslik ega ole mõeldud inimtõlkide asendamiseks. Tõlkeid esitatakse Nikoni viitejuhendite kasutajatele teenusena ning need on esitatud valmiskujul. Puuduvad mistahes garantiid, otsesed või kaudsed, mistahes tõlgete täpsuse, usaldusväärsuse või õigsuse suhtes inglise keelest mistahes teise keelde. Teatav sisu (nagu pildid, videod, Flash Video jne) ei pruugi tõlketarkvara piirangute tõttu olla täpselt tõlgitud.

Ametlik tekst on vastavate viitejuhendite inglisekeelne versioon. Mistahes tõlkimisel tekkinud lahknevused või erinevused ei ole siduvad ega oma juriidilist mõju vastavuse või jõustamise eesmärkidel. Mistahes küsimuste kerkimisel tõlgitud viitejuhendites sisalduva teabe õigsuse suhtes vaadake vastavate juhendite inglisekeelset versiooni, mis on ametlik versioon.

Piltide valimine üleslaadimiseks

Järgige allolevaid samme valige üleslaadimiseks praegune pilt nutiseadmesse, arvutisse või ftp-serverisse.

 • Üleslaaditavate piltide valimiseks kasutatavad i menüüelemendid sõltuvad ühendatud seadme tüübist:
  • [ Vali nutiseadmesse üleslaadimiseks ]: kuvatakse, kui kaamera on ühendatud nutiseadmega, kasutades võrgumenüüs [ Ühenda nutiseadmega ] ( 0 Ühenda nutiseadmega ).
  • [ Vali arvutisse üleslaadimiseks ]: kuvatakse, kui kaamera on arvutiga ühendatud, kasutades võrgumenüüs [ Ühenda arvutiga ] ( 0 Ühenda arvutiga ).
  • [ Select for upload (FTP) ]: kuvatakse, kui kaamera on ühendatud FTP-serveriga, kasutades võrgumenüüs [ Connect to FTP server ] ( 0 Ühenda FTP serveriga ).
 • Videoid ei saa üleslaadimiseks valida, kui kaamera on SnapBridge rakenduse kaudu nutiseadmega ühendatud.
 • Muul viisil üles laaditud videote maksimaalne failimaht on 4 GB.
 1. Valige soovitud pilt ja vajutage nuppu i .

 2. Tõstke esile [ Vali nutiseadmesse üleslaadimiseks ], [ Vali arvutisse üleslaadimiseks ] või [ Vali üleslaadimiseks (FTP) ] ja vajutage J .

  Nutiseadmele mõeldud pildid on tähistatud ikooniga W , arvutile või ftp-serverile mõeldud pildid aga s .

Üleslaadimise märgistuse eemaldamine

Üleslaadimise märgistuse eemaldamiseks korrake samme 1 ja 2.